Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 9 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 9-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Šiandien galimi kūrybiniai ar sportiniai laimėjimai. Būsite linkę sau leisti daugiau pramogų, malonumų. Nepameskite galvos dėl lengvabūdiško meilės nuotykio. Visur jauskite saiką, pernelyg neišlaidaukite.

JAUTIS. Šiandien turbūt užplūs nostalgija, liūdins nerealizuotos ambicijos. Regis, suintensyvės bendravimas su žmonėmis iš jūsų praeities. Galbūt nuspręsite laikytis dietos, atsikratyti blogo įpročio ar pan.

DVYNIAI. Gali būti, kad sugrįšite prie pagundų, kurias jau buvote beveik įveikę. Jeigu atsisakysite siūlomo susitikimo, pokalbio, gali pritrūkti to vieno žingsnelio, kurį dabar reikia padaryti. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS. Gali būti, kad pavyks su nekilnojamuoju turtu, individualiu verslu susijęs sumanymas. Visgi būkite apdairesni, jeigu norite ką nors skolinti ar skolintis. Nesutarimus išsklaidyti padės draugiškas humoras.

LIŪTAS. Galite atsidurti dėmesio centre. Vieni pažįstami primins apie senus įsipareigojimus, kiti – pageidaus romantiško dėmesio, treti – kažką siūlys. Pasistenkite neįsivelti į aferas.

MERGELĖ. Šiandien verta daugiau pabūti vieniems, pasigilinti į subtilius dalykus, meną, psichologijos paslaptis. Kuo būsite santūresni ir paslaptingesni, tuo mažiau problemų prisidarysite.

SVARSTYKLĖS. Būsite labai aktyvūs ir draugingi. Jūsų ryšiai su draugais ir įtakingais pažįstamais gali padėti išspręsti kai kurias aktualias problemas. Visgi būkite labai atsargūs ko nors prašydami, įsipareigodami.

SKORPIONAS. Šiandien būkite kiek įmanoma kantresni su partneriais, namiškiais. Skleiskite meilę, šilumą, o ne kaprizus. Tai ne tik pagerins mikroklimatą, bet galbūt pavyks susigrąžinti prarastą artimą žmogų.

ŠAULYS. Įprasta aplinka, kasdienybė gali erzinti, gadinti nuotaiką. Geriau jausitės, jei galėsite nuobodžius darbus atidėti, o dabar pasimėgauti ypatingais susitikimais, kultūriniais renginiais. Aktualiu gali tapti primirštas pomėgis.

OŽIARAGIS. Šiandien jums būtinai norėsis ką nors pakeisti – aplinką, partnerį ar kt. Galbūt kol kas pasitenkinkite baldų perstumdymu ar šukuosenos pakeitimu, ypač jei rimtesniems pakeitimams prieštarauja aplinkiniai.

VANDENIS. Šiandien suksite galvą, ką galite iškrėsti savo gyvenime, kad jis labiau džiugintų. Galbūt mėginsite įsilieti į kažkokią jus dominančią kompaniją, su kažkuo susipažinti. Vieni jūsų norai pildysis, kiti – ne.

ŽUVYS. Šiandien galite pasielgti šiek tiek lengvabūdiškai, jei reikės tartis dėl aktualių dalykų. Turėtumėte būti santūresni, realiau vertinti situaciją. Ir nemėtykite kur papuola piniginės, raktų, dokumentų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių