Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 6 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 6-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Daugiau ar mažiau pajusite materialinių, buitinių problemų naštą. Galbūt teks ką nors remontuoti, taisyti. Pasirūpinkite, kad jūsų namai ir namiškiai būtų saugūs, tvarkingi. Beje, daugiau tvarkos bei disciplinos gali būti pareikalauta ir darbe.

JAUTIS. Šiandien visur remkitės patirtimi ir išmintimi, o ne pasikliaukite akla sėkme. Turėtų pavykti susitarti dėl kažkokio darbo, užsakymo, informacijos. Galbūt čia jums pasitarnaus giminaičiai, draugai ar pažįstami.

DVYNIAI. Ši diena žadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis grožiu, sveikata. Tam tikslui galite pakloti nemažą pinigų sumelę. Jeigu ieškote uždarbio šaltinio, šiandien būsite labai aktyvūs.

VĖŽYS. Jeigu tikėsitės iš kitų daugiau, nei jie pasirengę jums duoti, tai nuoskaudos neišvengiamos. Galimi barniai dėl pažiūrų skirtumo, pinigų, pareigų pasiskirstymo. Žvelkite giliau ir objektyviau.   

LIŪTAS. Nesinorės imtis įprastinių darbų, nes mintys skrajos padebesiais ir labai atgrasu bus nusileisti į varganą realybę. Tikėtina, kad gausite žinią, kuri privers nerimauti. Venkite „slidžių” reikalų, nemėginkite apeiti įstatymų.

MERGELĖ. Ši diena gali lemti pokyčius verslo, profesijos srityje arba jų patys sieksite. Naujai veiklai jus gali įkvėpti draugai, šeimos nariai. Asmeninių santykių, jausmų srityje taip pat ims daugėti aiškumo. Tačiau problemų gali kelti vaikai.

SVARSTYKLĖS. Šiandien geriau seksis, jei dirbdami rimčiau įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis, informaciją. Kita vertus, pernelyg neuždelskite, jei reikia kažką atlikti nedelsiant. Nesielkite biurokratiškai.

SKORPIONAS. Šiandieną tiktų ieškoti atsakymų į svarbius būties klausimus, spręsti globalines problemas, orientuotis į ateitį. Pravartu pagalvoti apie būtinas reformas, naujoves.

ŠAULYS. Jums tikriausiai nuriedės akmuo nuo širdies, nes ims spręstis skolų ar kitokie nuosavybės, draudimo, mokesčių, pajamų deklaravimo, verslo investicijų klausimai. Galbūt sulauksite realios paramos.

OŽIARAGIS. Po vienokio ar kitokio santykių aiškinimosi pelnysite aplinkinių supratimą ir galėsite tikėtis draugiškumo. Visgi bus ir tokių, su kuriais nepavyks susitarti. Bet kuriuo atveju, išsakysite savo poziciją, ir tai įneš konkretumo į bendrą situaciją.

VANDENIS. Darbo reikaluose gali susikirsti jūsų ir dalykinių partnerių nuomonės bei interesai. Stenkitės lanksčiai elgtis su principais – kur reikia patylėti, nusileisti, o kur reikia – paspausti.

ŽUVYS. Iš pažįstamo žmogaus galite sužinoti apie tai, ką anksčiau tik galėjote įtarti. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas arba susižavėjimo objektas. Galbūt išpešite norimą pažadą.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių