Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 5 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 5-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Šiandien galima neplanuota kelionė, komerciniai ryšiai, kontaktai, sutartys. Turėtumėte neblogai susitvarkyti su visomis užduotimis, tik šiek tiek pažabokite savo impulsyvumą tose situacijose, kur jis gali pakenkti.

JAUTIS. Galite įsigyti norimą daiktą arba kils idėjų, susijusių su nuosavybe, verslu. Kita vertus, nerimausite, ar pavyks įtikti dominančiam žmogui, jeigu ruošiate jam staigmeną. Jūsų nerimas turi pagrindo.

DVYNIAI. Nors protarpiais būsite nervingi ir neatsargūs, jūsų praktiškumas leis gana sklandžiai tvarkyti buitinius reikalus. Išvaduokite nuo šios pareigos kitus šeimos narius. Ir nesiginčykite dėl skonio – nieko neįrodysite, tik susipyksite.

VĖŽYS. Šiandien būsite linkę pasiduoti pasyvumo, suglebimo jausmui, piktnaudžiauti svaigalais, vaistais ar pataikauti savo slaptiems įgeidžiams. Norėsis kažko neleistino ar nelegalaus. Arba nerimauti privers sveikata.

LIŪTAS. Šiandien turėtumėte būti aktyvūs ir gebantys dirbti su komanda, kolektyvu, lyderiauti, organizuoti. Regis, jus prisimins seni draugai, galite sulaukti pasiūlymų susitikti.

MERGELĖ. Jei kils noras daryti radikalius pokyčius, verta pagalvoti apie galimus padarinius. Tikėtini pasiūlymai, kaip papildyti piniginę. Tuo tikslu gali tekti neplanuotai padirbėti. Iš artimo žmogaus sulauksite priekaištų dėl dėmesio stokos.

SVARSTYKLĖS. Turėsite galimybių pritraukti reikiamų žmonių dėmesį, pasijusti pagerbti. Galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus. Galite gauti svarbių žinių iš aukštesnės institucijos arba per internetą.

SKORPIONAS. Šiandien išgirsta naujiena gali paskatinti priimti neįprastą sprendimą. Visgi rizikinga pasiduoti pagundai pirkti brangiai kainuojančius daiktus, įsiskolinti ar rizikuoti savomis bei svetimomis santaupomis.

ŠAULYS. Jausitės nelabai saugiai dėl asmeninių ar profesinių problemų. Dominantis žmogus elgsis prieštaringai ir jums bus sunku įvertinti jūsų tarpusavio santykius bei jausmus.

OŽIARAGIS. Galite gauti darbo pasiūlymą. Regis, šiandien daug dėmesio skirsite mitybai, dietai, sveikatos ir grožio profilaktikai. Pasijusite kiek nusivylę, jeigu to niekas nepastebės ir nepagirs.

VANDENIS. Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės. Tikriausiai bendrausite su romantiškai nusiteikusiais ar kūrybiškai turtingais žmonėmis. Galimas flirtas. Staigmenų galite tikėtis iš vaikų.

ŽUVYS. Turėkite omenyje, kad šiandien nuo jūsų labai priklausys aplinkinių nuotaika. Nekaltinkite kitų dėl rutinos, jei patys nė piršto nepakrutinate, kad visiems būtų įdomiau, smagiau. Vakare galite sulaukti ne itin padoraus pasiūlymo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Močiutė

Močiutė portretas
Skiedalai!
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių