Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 4 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 4-ajai, antradieniui.

AVINAS. Šiandien įvairiais būdais stengsitės atkreipti į save dėmesį. Daug kalbėsite, mėginsite įtikinti pašnekovus tuo, kas galbūt ne jiems, o jums būtų naudinga ar įdomu. Nežiopsokite kelyje.

JAUTIS. Įmanomi posūkiai reikaluose, susijusiuose su verslu, pinigais, nekilnojamuoju turtu. Gali nusišypsoti sėkmė, tačiau teks taikytis prie naujovių, o gal ir surizikuoti dėl tolesnės pažangos.

DVYNIAI. Gali nudžiuginti mokslinių tyrimų, publikavimui skirtų darbų, egzaminų įvertinimai, reklaminių projektų sėkmė ar pan. Arba jus pasieks geros naujienos iš toli esančių draugų, pažįstamų.

VĖŽYS. Išgirsite intriguojamų užuominų, pažadų. Galbūt girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra. Tačiau gali būti ir taip, kad patys suvoksite, ką darote, bet intriguosite, viliosite į pagundas kitus.

LIŪTAS. Būsite entuziastingi ir linkę bendrauti. Svajosite užmegzti pažintį su originaliu asmeniu, susitikti su senais bičiuliais. Tikėtinas romantiškas nuotykis ar šiaip pramoga su bendraminčiais.

MERGELĖ. Jūsų pastangos profesijos srityje neturėtų užgožti visų kitų gyvenimo sričių. Produktyviai padirbėkite iš ryto, dieną, o vakarą pasilikite savo ir mylimo žmogaus malonumui. Pasisaugokite sukčių, vagių.

SVARSTYKLĖS. Tai gali būti įvykių kupina diena. Galite sulaukti pasiūlymų, komplimentų. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida, publika. Galima neįprasta pažintis.

SKORPIONAS. Nesidrovėkite paprašyti aplinkinių, kad jums padėtų ką nors sunkaus pakelti, panešti, pritaisyti, apskaičiuoti, jei neišsiverčiate be jų pagalbos. Meilės, seksualiniai lūkesčiai gali išsipildyti.

ŠAULYS. Šiandien aktyviai bendrausite, drumsite aplinkinių ramybę, skatinsite juos vienaip ar kitaip į jus reaguoti. Geriau neigiamai negu abejingai. Negalima teigti, kad visiems tai nepatiks. Jūsų pasiūlymai, troškimai neliks be atsako.

OŽIARAGIS. Neblogų idėjų gali kilti, jei ruošiatės steigti ar modernizuoti įmonę, įsigyti naujus baldus, keisti įvaizdį ar darbą. Pravartu įsiklausyti į patyrusių žmonių rekomendacijas. Meilės pagundoms galite pasiduoti, tik nepraraskite atsakomybės.

VANDENIS. Padidės jūsų kūrybinis potencialas. Į veiklą ir aplinką stengsitės įnešti naujumo. Galbūt kiek pasikeis požiūris į mylimą asmenį ar vaikus. Tapsite atlaidesni, romantiškesni.

ŽUVYS. Galima vidinė sumaištis – nebežinosite, ar kažką keisti savo gyvenime ar panašiu būdu egzistuoti toliau. Pareigos, buitiniai darbai padės atitrūkti nuo tokių minčių. Dar geriau nuo įtampos išlaisvintų meilės romantika.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių