Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 3 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 3-iajai, pirmadieniui.

AVINAS. Negalėsite skųstis aplinkinių dėmesio stoka. Tačiau su neplanuotais trikdžiais galite susidurti, jei ruošiate publikacijas, interviu, organizuojate renginius. Visgi vakaras turėtų būti palankus ir pabendrauti, ir pasimokyti.

JAUTIS. Turėsite gana daug darbo ir rūpesčių. Pasitaikys nesklandumų, tačiau visus vargus atpirks pasiektas norimas rezultatas. Vakaras bus jaukus, komfortiškas, o gal net gurmaniškas.

DVYNIAI. Pravartu atsargiai užsiminti apie atlygį už darbą, paslaugą ar viršvalandžius. Tai gali padėti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso arba sukonkretinti būsimą jūsų darbų įvertinimą. Vakare nusimato įdomūs pokalbiai.

VĖŽYS. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti pirmoje dienos pusėje, kuomet būsite aktyvesni, produktyvesni, o aplinkiniai – draugiškesni. Popiet energijos ims mažėti ir bendravimas nebebus sklandus.

LIŪTAS. Šiandien seksis aktyviems jūsų ženklo žmonėms, lyderiams. Kitiems bus sunkiau ginti savo interesus. Vakare nusimato šaunus pabendravimas, kolektyvinis renginys.

MERGELĖ. Sulauksite įvairių naujienų – tiek gerų, tiek nelabai, jei ieškote teisybės, bylinėjatės ar laukiate žinių iš užsienio. Galite planuoti savo veiklos ar asmeninio gyvenimo permainas.

SVARSTYKLĖS. Pirmoje dienos pusėje gali tekti aiškintis dėl nedidelių nuostolių ar nepriemokų. Pasistenkite, kad jūsų argumentai skambėtų įtikinamai. Vakare nuotaiką gali praskaidrinti nepažįstami žmonės, nauji gerbėjai, apsilankymas įdomiame renginyje.

SKORPIONAS. Viskas turėtų klostytis palankiai, ypač jei piniginė netuščia ar užimate solidžią padėtį. Kitu atveju turėsite susitaikyti su mintimi, kad ne jūs veikiate situaciją ir dėl to privalote prisitaikyti.

ŠAULYS. Gali kilti minčių apie darbo keitimą arba sveikatos pasitikrinimą. Regis, iš aplinkinių sulauksite ir kritikos, ir draugiškumo. Bet kuriuo atveju blogo jums niekas nelinkės, tiesiog gali nesutapti požiūriai, tikslai.

OŽIARAGIS. Būsite filosofiškai nusiteikę, kupini toli siekiančių planų, idėjų, kūrybinės energijos. Sublizgėsite intelektinėje veikloje, moksle. Popiet palanku derėtis, tartis dėl įsidarbinimo, mokėjimų, medicininių reikalų.

VANDENIS. Regis, pirmąjį pusdienį galvoje suksis šeimos reikalai ir pirmenybę norėsis teikti jiems, o ne darbui. Popiet jau gebėsite viską suderinti, net ir pramogas, romantiką.

ŽUVYS. Šiandien aktyviau suksitės pirmoje dienos pusėje. Seksis tvarkyti reikalus susijusius su informacija, mokslu, reklama. Popiet jau sulėtėsite, parūps emociniai artimųjų išgyvenimai ir poreikiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

...,trumpas AKCENTELIS HOROSKOPU TEMA...,

...,trumpas AKCENTELIS HOROSKOPU TEMA..., portretas
sveiki! MIELIEJI,SVEIKI! PIRMADIENIO RYTE...,AS!!! JUS visus NUOSIRDZIAI MYLIU todel noriu paTARTI...,kasdien DAZNAI PLAUKITE RANKAS,kad nesuSIRKTUMETE GRIPU...,begaliniame INFORMACIJOS SRAUTE DAUG BALASTO ir INFORMACINIO SLAKO...,neSKAITYKITE TO ir neSKURDINKITE SAVO MENTALITETO...,vakar nePAGYRIAU vienos ASTROLOGES TEKSTUKO is VILNIAUS gyvenancios FABUOSE...,mano!!! AKCENTELIS neBUVO paTEIKTAS,nes...neGALIU gyrti INFORMACINIO SLAKO...,skaitykite KA paSTEBIU ir AKCENTUOJU AS!!!...,IDOMAUS skaitymo LINKIU JUMS... TASKAS
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių