Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 2 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 2-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Tai galėtų būti jauki ir maloni diena. Svarbu pasirinkti gerą kompaniją ir tinkamą laisvalaikio praleidimo būdą. Tikriausiai nepagailėsite pinigų, kad įgyvendintumėte savo ar mylimo žmogaus norus.

JAUTIS. Kai kuriems jūsų planams nepritars artimi žmonės ir tai kels nervinę įtampą. Visgi ši diena turėtų būti įsimintina pozityvia prasme. Su svarbiomis naujienomis gali susidurti tie iš jūsų, kurie ketina kur nors toliau išvykti.

DVYNIAI. Ši diena tinkamesnė apmąstymams nei praktinei veiklai. Būtų gerai, jei galėtumėte visiškai atitrūkti nuo darbų, problemų, atsipalaiduoti, pastiprinti sveikatą, nervus. Nevartokite svaigalų.

VĖŽYS. Šiandien noriai bendrausite, ieškosite bendraminčių. Gali būti, kad jūsų aplinkoje atsiras žmogus, su kuriuo užsimegs ilgalaikiai asmeniniai ar dalykiniai reikalai. Jūsų būsena rodys, kad esate nusiteikę draugiškai ar net romantiškai reaguoti į kitus.

LIŪTAS. Jeigu šiandien ką nors dirbate, jausitės taip tarsi visi jus skubintų, liptų ant kulnų ar norėtų nukreipti dėmesį nuo darbo. Visgi šiandieninės jūsų pastangos išties turėtų duoti svarius vaisius.

MERGELĖ. Būsite linkę filosofuoti, domėtis kelionėmis, politika. Šiandieniniai pokalbiai gali padėti dėl kažko apsispręsti. Galite tikėtis meilės akimirkų, nepakartojamų įspūdžių kelionėje arba apie tai jums pasakos iš užsienio grįžęs asmuo.

SVARSTYKLĖS. Galite turėti reikalų, susijusių su finansais, komercija. Galbūt ką nors pirksite lizingo būdu, muitinsite, registruosite ar pan. Regis, turėsite nedidelių rūpesčių, tačiau viskas išeis į gera.

SKORPIONAS. Šiandieniniai kontaktai gali sukelti gerų jausmų ir protingų minčių, o galbūt net padėti apsispręsti svarbiu klausimu. Regis, sugebėsite klausytis, įsigilinti ir nuoširdžiai pagirti pašnekovus, pasakyti komplimentų.

ŠAULYS. Būsite darbingai nusiteikę, todėl turbūt griebsitės ūkinių darbų, higieninių procedūrų, daugiau dėmesio skirsite augintiniams. Stiprinkite sveikatą, rūpinkitės grožiu.

OŽIARAGIS. Išaugs jūsų kūrybinės ambicijos, noras pasirodyti, sublizgėti. Regis, veršitės į pramoginį renginį, teatrą, parodą, meno saloną ar pan. Galite tikėtis malonių susitikimų, intriguojamų pokalbių, romantikos.

VANDENIS. Šiandien jus į savo verpetą įtrauks buitinė rutina, tačiau aplinkinius stebins jūsų kūrybingas požiūris į kai kuriuos paprastus dalykus. Galite šį tą svarbaus nuveikti arba išspręsti nesklandumus.

ŽUVYS. Šį tą įdomaus jums gali pasiūlyti giminaitis ar draugas. Jausite ypatingą susižavėjusio asmens dėmesį, galbūt gausite intriguojamą laišką arba bus galimybių užmegzti įdomią pažintį.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių