Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 19 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 19-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Norėsis reikšmingai darbuotis, daugiau pasiekti, ypač profesijos srityje. Tikėtini neoficialūs ir oficialūs pokalbiai, susitikimai. Jei norite sėkmės, parodykite kuo daugiau lankstumo bei pagarbos kitiems.

JAUTIS. Galite dalyvauti susitikimuose su žmonėmis, atvykusiais iš toli, įžymybėmis, verslininkais. Galite susižavėti nepažįstamu asmeniu, nauja idėja, arba patys kitiems padarysite įspūdį.

DVYNIAI. Būsite išradingi, darbštūs ir galite įdomiai pakoreguoti savo stilių ar aplinką. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su mokesčiais, indėliais, akcijomis, draudimu. Šį tą sėkmingai užbaigsite arba išsiaiškinsite.

VĖŽYS. Šiandien jūsų mintys, idėjos, vertinimai kitiems atrodys svarbūs ir protingi. Neabejingo požiūrio galite tikėtis ir iš jus dominančio žmogaus. Galbūt teks aiškintis santykius, apsispręsti dėl jų pobūdžio ateityje.

LIŪTAS. Šiandien turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe, suderinti tai, kas neseniai išsiderino. Įdomu bus susitikti su žmogumi, kuris žino, kaip reikia siekti tikslo.

MERGELĖ. Galimi pasiūlymai ar pokyčiai verslo reikaluose, vaikų ugdymo, lavinimo srityse. Galite pasireikšti sportinėje kovoje, sceniniuose pasirodymuose. Nesunkiai susitarsite dėl aktualių reikalų.

SVARSTYKLĖS. Jeigu užteks laiko, pravartu pasitvarkyti buityje, rasti bendrų užsiėmimų su šeimos nariais. Sveikata bus ne itin gera, tačiau nusimato pagerėjimas, jei kurį laiką sirgote. Derėtų tinkamai maitintis, ilsėtis.

SKORPIONAS. Galimi netikėtumai, intriguojami pasiūlymai, pasimatymai. Daug dėmesio skirsite ir darbui, pareigoms. Su artimos aplinkos žmonėmis galite susitarti dėl svarbių jums dalykų, bendrų renginių.

ŠAULYS. Visuose darbuose būsite energingai nusiteikę, o tai reiškia, kad pavyks vykdyti užsibrėžtą planą. Tikėtini pinigai, komercinė sėkmė. Galite įsigyti kažką, apie ką anksčiau tik pasvajodavote.

OŽIARAGIS. Šiandien nestokosite kūrybinio polėkio ir aistros. Nebloga diena deryboms, susitikimams su verslininkais, politikais, visuomenės veikėjais. Pagreitį gali įgyti anksčiau vilkintas sandoris.

VANDENIS. Diena bus gera, jei vengsite blaškančio šurmulio ir nesiimsite darbų, kurių nesugebate. Slapti asmeniniai reikalai, pomėgiai, jeigu jie nesusiję su svaigalais, religiniu fanatizmu, praturtins jūsų gyvenimą.

ŽUVYS. Šiandien jums viskas bus įdomu, aktualu. Lengvai megsis pažintys. Gana palanku tvarkyti viešus, organizacinius, teisinius reikalus, kreiptis su prašymais dėl konsultacijų, pagalbos.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Da Luna

Da Luna portretas
tikras bajeris lunatikas zdarov lunatikam, ir visus kiek prirašė bajerio bet nėi vieno nėra gerai surežisuota visas stimulas pagal lunachodo blefo kurini, zakroite glaza narisuju kartinu, va demagogu putimas po anklodę, kas pabazdėjo, ora pagadino ,nuo ir iki kaip vienas dar sau kuryba sau kėlėsi, buvo tokio lygio loterija dar sovetmeti, šaukė, taip ne ir rolietę suko pono palidovai, prie autobuso stočiu geležinkelio, šaukė taip ne, kaina vienas pinigas, o paskui tas taip ne net savo partija sukurė, ir seima pasekė, ir buvo trečias žmogus lietuvoj, va kokio choroskopo dėka nuvėjo iki taip ne o dar toliau sugalvojo elitui , auksiniu svogunu monipoliacija, kaip gražu rate dainavo ponia mergelė, elito chebritėi,. o dar skaniau juk buvo dar ta pora sukurusi žygi link seimo supuvusiu svogunu dvoku, pranašisčiu, ir tada turėjo juodo darbo žiogas kaka,du, pošimo juoko savaitynio, naktynio komedijos liuno nukentėjo dirbantis kas pensininkai, kaip gražu miške, supuvusiu svogunu ratę,
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių