Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 15 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 15-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Jums verta aptarti bendrą šeimos biudžetą su partneriu, namiškiais. Viską įvertinę, be jokio nerimo galėsite nusipirkti kažką iš pageidaujamų daiktų arba skirti tam tikrą sumą norimai pramogai.

JAUTIS. Tikriausiai atsiras asmenų, aktyviai siekiančių jūsų dėmesio. Jų motyvai gali būti įvairūs, tačiau labai tikėtina, kad sulauksite ir romantiškų vilionių. Galite užmegzti meilės romaną arba patirti įspūdingą įvykį.

DVYNIAI. Labai susirūpinsite savo įvaizdžiu. Galbūt nusipirksite kosmetikos, higienos reikmenų, gražų drabužį. Šie dalykai gali padėti atgauti pusiausvyrą. Tik neimkite į širdį aplinkinių priekaištų, kritikos.

VĖŽYS. Jeigu šią dieną praleisite be pramogų, labai save nuskriausite. Jums reikėtų saikingai pasilinksminti, pademonstruoti savo talentus, kūrybinę potenciją. Romantiškas pasimatymas suteiktų gerų įspūdžių.

LIŪTAS. Šiandien geriausiai jausitės komfortiškoje, jaukioje namų aplinkoje su artimiausiais žmonėmis. Tiktų užsiimti namų ruoša, atlikti ilgesnio poveikio higienos ir grožio procedūras. Tikriausiai išspręsite šeimos nario problemą.

MERGELĖ. Šiandieną su kaimynais, giminaičiais lengvai rasite bendrą kalbą. O jeigu privalote mokytis, neatidėkite kitai dienai – šiuo metu būsite ypač imlūs informacijai.

SVARSTYKLĖS. Palanku tvarkyti piniginius ir verslo reikalus, užsiimti papildoma veikla, duodančia pajamų. Galbūt jus prisimins seniai pamiršti žmonės arba ką nors iš jų netyčia susitiksite.

SKORPIONAS. Būsite jausmingi, emocionalūs, pasiilgę šilumos ir namų jaukumo. Galbūt norėsis su kažkuo susitaikyti, pataisyti įspūdį ar pan. Sąžiningumu, nuoširdumu pasieksite daugiau nei pataikavimu.

ŠAULYS. Šiandien jus ypač vilios meno, muzikos garsų, mistinių paslapčių pasaulis. Gerai jausite kitus žmones, emocionaliai reaguosite į kiekvieną repliką, žodį. Galbūt kiek sunerimsite dėl išgirstų paskalų, gandų.

OŽIARAGIS. Tai bus aktyvi, drauginga, įdomi diena. Noriai dalyvausite renginiuose, megsite pažintis, susitiksite su bendraminčiais ir pan. Gali užsimegzti vertinga draugystė, partnerystė.

VANDENIS. Pasidžiaukite tuo, kuo galite pasidžiaugti, ir neieškokite tamsių gyvenimo pusių. Ši diena ne tam skirta. Neignoruokite jums neabejingo žmogaus požiūrio, patarimų. Jie gali būti labai vykę dabartinėje jūsų situacijoje.

ŽUVYS. Ši diena gali būti ir maloni, ir prasminga. Galite susitarti dėl dominančių perspektyvų, sudominti užsienietį ar kažkuo ypatingą žmogų. Venkite pernelyg atvirai reikšti pastabas.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių