Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 13 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 13-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Šiandien galite patirti nemalonią staigmeną per asmenį, kuriuo pasitikite. O galbūt būtent jūs jį nuvilsite. Atsisakykite piktų kėslų, neregzkite intrigų. Jei turite daug darbų, rūpesčių, neleiskite sau tinginiauti ir be reikalo švaistyti laiko.

JAUTIS. Dalykiniai rūpesčiai pareikalaus nemažai dėmesio, teks imtis konkrečių veiksmų. Pasistenkite apdairiai tvarkyti dokumentus. Nerimo gali sukelti sava ar artimo žmogaus sveikata.

DVYNIAI. Kol neatliksite būtinų darbų, jausite nerimą ir nepasitenkinimą. Tik įvykdę pareigas, pasijusite lyg atsikratę slegiančios naštos. Susikaupti gali trukdyti įkyrios mintys apie meilės objektą ar vaikus.

VĖŽYS. Tikėtina, kad atsiras neatidėliotinų reikalų, susijusių su namais, šeima. Galbūt skubėsite kažką pirkti ar parduoti, keisti ar išnuomoti. Emocijos ims viršų, todėl lengva sugadinti asmeninius santykius.

LIŪTAS. Suaktyvės informacijos paieškos. Galbūt gausite laišką ar pranešimą apie numatomą vizitą, pokalbį. Tai sukels susirūpinimo. Gali tekti koreguoti kai kuriuos planus, papildomai padirbėti.

MERGELĖ. Šiandieną pravartu iš peties padirbėti. Galite išgirsti patarimų, kaip išplėsti savo veiklą, daugiau užsidirbti. Galbūt nuskambės ir nelegalaus pasipelnymo pasiūlymas.

SVARSTYKLĖS. Profesinė veikla arba darbo paieškos gali pareikalauti iš jūsų didelio jėgų įtempimo. Tikėtina reikšminga informacija, pokalbis su moterimi. Tam tikra prasme galite būti naivūs arba, atvirkščiai, naudositės kitų naivumu.  

SKORPIONAS. Kažko reikalaudami, siekdami, nepersistenkite, būkite nuoseklūs, jauskite atsakomybę. Tai, ką šiandien išplepėsite kaip paslaptį, sužinos visi. Jei kilnosite taurelę, nepamirškite saiko.

ŠAULYS. Dieną jausite įtampą, baiminsitės, kad nespėsite padaryti užsibrėžtų darbų, kad neįtiksite valdžiai ar užsakovui. Netikėtumų gali pateikti jūsų draugai. Pasistenkite objektyviai vertinti situaciją ir savo ryšius su kitais žmonėmis.

OŽIARAGIS. Ši diena bus nerami dėl keistų nesusipratimų ar kai kurių neįvykdytų įpareigojimų. Galite sunerimti, kad kažko nesugebėsite ar neapsiginsite. Tačiau jūs galite įveikti sunkumus.

VANDENIS. Sugebėsite suderinti sunkiai suderinamus dalykus bei užsiėmimus. Galimas netikėtas pranešimas iš toli ar iš valstybinės institucijos. Galbūt teks ištuštinti piniginę, vykdant išsamų apsipirkimą, ruošiantis kelionei ar kt.

ŽUVYS. Galbūt teks skubiai grąžinti skolą ar skolintis. Dėl finansinių įsipareigojimų gali kilti nesusipratimų. Maža tikimybė, kad seksis konstruktyviai spręsti konfliktus, nesusipratimus. Stenkitės atsikratyti negatyvaus požiūrio.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių