Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 13 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 13-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Išgirsti gandai gali sukelti neramių minčių. Atsiras netikrumas dėl to, kas jums atrodė gana aišku. Seksis žymiai geriau, jeigu elgsitės subtiliai, nekenksite kitiems, o kartu – ir sau. Saugokite sveikatą, nes didesnė infekcijų, apsinuodijimo grėsmė.

JAUTIS. Džiaugsmo suteiks flirtas, meilės nuotykis arba nuoširdus pasikalbėjimas su išsiilgtu bičiuliu, sena drauge. Tik neturėkite per didelių lūkesčių, kad kiti išspręs jūsų problemas.

DVYNIAI. Galimi reikalai, susiję su studijomis, kelione, ryšiais su užsieniečiais ar toli dirbančiais, gyvenančiais draugais. Galbūt teks narplioti painią problemą, tarpininkauti. Tam tikrų abejonių gali sukelti jums svarbus asmuo.

VĖŽYS. Gali būti, jog gyvenimas pakreips aplinkybes taip, kad savaime įvyks svarbus pasirinkimas, kuriam negalėjote apsispręsti. Tai liečia ir meilės, ir kitas sritis. Nebūkite tokie jautrūs kitų nuomonei bei kritikai.

LIŪTAS. Labiausiai jus jaudins santykiai su žmonėmis, kuriems esate neabejingi ar skolingi. Gana stipriai reikšis erotinis interesas arba troškimas lengvai praturtėti. Lengvai pasiduosite pagundoms.

MERGELĖ. Tikėtini ūkiniai rūpesčiai, nesusipratimai meilės srityje. Pasistenkite išvengti dviprasmiškų santykių bei keblių situacijų. Regis, labiausiai džiaugsitės, jeigu jums niekas netrukdys klajoti po fantazijos šalis, atsipalaiduoti.

SVARTYKLĖS. Gali kilti keistų nesusipratimų, ypač jei supainiojote pareigas su pramogomis. Galbūt paaiškės, kad žmogus, kurį laikėte maloniu gerbėju, turi kitokių, nei manėte, motyvų bei interesų. Venkite dviprasmybių.

SKORPIONAS. Ruošiantis šv. Valentino dienai jums turbūt labiau parūps meilės reikalai. Regis, mielai flirtuosite ir realiai, ir virtualiai. Galbūt ir dovanėles kursite su meniniu įkvėpimu, eksperimentuosite virtuvėje.

ŠAULYS. Šiandien sunku tikėtis konkretumo, ypač jausmų ir pinigų srityse. Pasidavus euforijai, galima suklysti. Tikriausiai daug kas priklausys nuo artimų žmonių palaikymo, pritarimo.

OŽIARAGIS. Tikriausiai teks atlikti gana malonias pareigas, susijusias su giminaičiais, šeimos nariais. Galite rūpintis dovana, ką nors sveikinti ar pan. Arba patys sulauksite kažko, kas pakelia ūpą, sužadina geras emocijas, yra panašu į atlygį ir pan.

VANDENIS. Šiandien būsite linkę sau pataikauti, lepintis maloniais dalykais. Tikriausiai prisikursite norų, fantazijų, susijusių su meile, praturtėjimu, naudingais ryšiais. Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, tai tarsi įgysite sparnus ir polėkį saviraiškai.

ŽUVYS. Gali kilti būtinybė rimčiau pasirūpinti savo ar kito žmogaus sveikata. Jeigu gerai jaučiatės, būsite linkę pasiduoti slaptoms meilės pagundoms arba nerti į kūrybos procesą, išnaudoti įkvėpimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių