Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 11 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 11-ajai, antradieniui.

AVINAS. Nesitikėkite, kad šiandien nei iš šio, nei iš to pavyks įgyvendinti tai, apie ką svajojote. Galbūt truputėlį priartėsite ir tiek. Tikėtina, kad įsigysite kažką buičiai ar savo įvaizdžiui. Tinkamai eksploatuokite techniką.

JAUTIS. Būsite kupini šaunių planų, tarp jų romantiškų. Puoselėsite laimėtojo ambicijas. Visgi ne viskas klostysis pagal jūsų įsivaizduojamą scenarijų. Kaip bebūtų, nepraraskite ūpo bei motyvacijos.

DVYNIAI. Tikriausiai blaškysitės, ieškodami, kur išlieti energiją. Galite nemažai nuveikti buityje, kasdieniuose reikaluose. Tik vargu ar emocine prasme jus tenkins toks dalykas kaip rutina. Atsargiai elkitės su technika bei kelyje.

VĖŽYS. Tikriausiai teks tvarkyti reikalus, susijusius su pirkimu ar pardavimu, informacija. Aktyvių ir racionalių pažįstamų pastebėjimai, patarimai gali labai praversti. Kita vertus, kai kas suerzins, nes privers geriau suvokti apribojimus.

LIŪTAS. Mintys suksis apie materialius dalykus. Galite susigundyti nepigiu daiktu. Galbūt dėl to būsite nusiteikę lįsti į skolas. Labai svarbu lėšas naudoti tikslingai, apskaičiuotai, nepasikliauti akla sėkme.

MERGELĖ. Gali atsinaujinti, užsimegzti vienokie ar kitokie ryšiai. Jei pajusite, kad nespėjate susidoroti su numatytais reikalais, tapsite nervingesni, imsite priekaištauti aplinkiniams, juos kaltinti. Neprovokuokite agresijos, saugokitės avarinių situacijų.

SVARSTYKLĖS. Nors būsite kūrybingi, meniški, tačiau jėgų turėsite ne tiek daug, kiek norėtumėte. Be to, bus beveik neįmanoma susikalbėti konkrečia kalba, todėl šiandien geriausia būtų neskubant apmąstyti planus.

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę aktyviai bendrauti, diskutuoti, sportuoti ir turbūt ieškosite bendraminčių draugijos. Turėtumėte šauniai praleisti laisvalaikį su draugais.

ŠAULYS. Šiandien svarbu nenumoti ranka į pareigas, priesaikas. Juo labiau, kad bus situacijų, trikdančių ar gundančių pasukti ne tuo keliu. Regis, prireiks papildomų pastangų, kad pasiektumėte savo tikslus.

OŽIARAGIS. Gali būti, kad teks bendrauti su įtakingais asmenimis. Galite galvoti apie naują veiklą, investicijas, kitokias permainas. Galbūt tam tikra prasme būsite tiriami, vertinami.

VANDENIS. Ši diena slepia savyje daug įtampos. Būkite įžvalgūs visame tame, kas susiję su finansais, komercija. Geriausia tiksliai išsiaiškinkite, kas, kaip ir už kiek.

ŽUVYS. Šiandien būsite gana aktyvūs, nusiteikę saviraiškai. Galbūt užmegsite svarbų ryšį. Tačiau gali pasireikšti didesnis aplinkinių reiklumas jūsų įvaizdžio, mokymosi ar kitų rezultatų atžvilgiu. Lengva išprovokuoti konfliktinę situaciją.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių