Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 10 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 10-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Šiandien galite pasirodyti tikri darbštuoliai. Galbūt imsitės reformų, keisite darbo vietą, įrangą. Aktualūs gali būti sveikatos pasitikrinimo bei gydymosi klausimai. Neabejingi būsite ir meilės, sporto atžvilgiu.

JAUTIS. Augs jūsų žavesys, o kartu ir galimybės įkūnyti kai kuriuos savo planus. Atviriau reikšite jausmus, aistras, kils ūpas dalyvauti įvairiose atrakcijose, realizuoti save per kūrybą.

DVYNIAI. Tikriausiai užplūs keistos nuotaikos. Regis, kai kuriuose reikaluose jums reikia ne pritarimo, o kritikos, antraip galite neobjektyviai įvertinti savo galimybes.

VĖŽYS. Jums seksis kontroliuoti kitus žmones, manipuliuoti jų jausmais, troškimais. Pasižymėsite išlaidumu, dosnumu. Pokalbiai telefonu, susirašinėjimas suteiks įspūdžių.

LIŪTAS. Tinkama diena tvarkyti komercinius, tiekimo, nuosavybės reikalus. Galbūt pavyks susitarti dėl pelningo užsakymo, su nuolaida įsigyti norimą prekę, užsitikrinti didesnį stabilumą.

MERGELĖ. Būsite labai jautrūs, intuityvūs. Pasistenkite bendrauti nuoširdžiai, lanksčiai. Gali tekti aiškintis santykius. Viską darykite su gera valia bei nuotaika, be pykčio. Ir jums, ir kitiems tai išeis į naudą.

SVARSTYKLĖS. Galite sužinoti paslapčių, kurios galbūt pakeis kai kurias jūsų nuostatas ar viltis. Būsite sentimentalūs, panirsite į svajones, prisiminimus. Galimas kūrybinis įkvėpimas.

SKORPIONAS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, viskuo domėtis, todėl galite išsiaiškinti daug jus dominančių dalykų. Gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė.

ŠAULYS. Gali būti, kad išsisklaidys kai kurios abejonės, taps gana aišku, kas jūsų laukia ir kas jus supa. Svarbi pasirodys jūsų gyvenimo patirtis, o galbūt ir senos ar naujos pažintys.

OŽIARAGIS. Šiokių tokių netikėtumų galite sulaukti, jeigu pastaruoju metu įklimpote rutinoje. Galimos intriguojamos naujienos. Galbūt su kažkuo dalinsitės kelionių ar kitais įspūdžiais.

VANDENIS. Šiandien norite ar nenorite teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas. Rūpės akcijų biržų informacija, finansų politika. Galimas patikrinimas, revizija.

ŽUVYS. Šiandien gautus pasiūlymus verta priimti, jei tam neprieštaraus partneriai. Gali išsispręsti teisinis klausimas arba imsitės jį gvildenti. Jausite didelį priešingos lyties dėmesį.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

MARY ECKLEY

MARY ECKLEY portretas
Noriu neribotai padėkoti šiam puikiam vyrui, vardu Dr ODION, šiandien esu laiminga, nes mano vyras dabar vėl kupinas meilės, mano vyras paliko mane pas kitą moterį vien todėl, kad turėjome nedidelį nesusipratimą. jis paliko mane ir pažadėjo, kad daugiau niekada nebegrįš. Aš verkiau visą dieną ieškodamas sprendimo, kuris padėtų man jį sugrąžinti. Tada „Instagram“ tinkle pamačiau dalijamąsi liudijimu, kurį pateikė ANGELA DAVIS. Aš jam atsiųstu el. laišką ir papasakosiu savo problemas, kurias turiu su savo vyru, ir jis pažada grąžinti jį namo per 3 dienas. iš tiesų jis yra nuostabus, jis padeda man susigrąžinti savo vyrą per 3 dienas, kurias jis pažada, o mano vyras grįš pas mane ir pažadės mane mylėti amžinai ir maldaus manęs dėl skausmo, kurį jis man sukėlė. Aš amžinai būsiu dėkingas dr. ODION ir nesustosiu skelbti jūsų vardo internete, kad žmonės pamatytų, kokia esate teisinga. Aš taip pat noriu visiems pasakyti, kad visada būsiu dėkingas šiam vyrui DR ODIONU už visa tai, ką jis padarė
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių