Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 1 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 1-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Jums rūpės harmonija ir tvarka namuose. Galite įsigyti komforto ar buitinių prekių. Noriai spręsite draugų ir vaikų problemas. Galite tikėtis dviprasmiškų pasiūlymų, intriguojamo flirto.

JAUTIS. Regis, suaktyvės jūsų kūrybinės galios. Originalios patirties nestokojantis asmuo gali duoti vertingą patarimą. Pravartu atidžiau klausytis, ką mąsto ir kalba kiti. Tai bus naudinga. Atsargiai su elektra, ugnimi.

DVYNIAI. Palankus metas parodyti savo kūrybinius sugebėjimus. Netikėtai aplankęs įkvėpimas gali padovanoti idėjų. O galbūt jus ypač domins apkalbos, fantazijos, svetimos paslaptys, užkulisiniai įvykiai.

VĖŽYS. Palankus metas organizuoti susitikimus, renginius ir juose dalyvauti, megzti naujus ryšius. Galite pasijusti populiarūs, mėgstami. Vieni jūsų klaus patarimų, kiti jais draugiškai dalinsis.

LIŪTAS. Būsite gana aktyvūs ir pasitikintys arba stengsitės tokie atrodyti. Tiktų sudalyvauti viešame renginyje. Jeigu liksite namuose, jums norėsis tvarkos, komforto, todėl būsite linkę iš širdies paplušėti.

MERGELĖ. Jeigu turite svarbių sumanymų, ilgalaikių planų, mėginkite juos po truputį įgyvendinti. Pasistenkite orientuotis į perspektyvą, ieškoti savo pašaukimo. Galbūt suvoksite kažką svarbaus.

SVARSTYKLĖS. Regis, vis labiau norėsis ką nors keisti savyje ar aplinkoje, veiklos srityje. Galite pasirodyti išradingi panaudodami senus daiktus, iš jų išgaudami kai ką originalaus.

SKORPIONAS. Pajusite didesnį norą bendrauti su kitais, daryti įspūdį, priimti iššūkius, o gal ir flirtuoti, vilioti. Ypač svarbu deramą dėmesį parodyti žmogui, su kuriuo jus sieja bendri interesai ar bendras projektas.

ŠAULYS. Pravartu rūpestingiau elgtis su pinigais, materialinėmis vertybėmis. Gali kilti ūpas atnaujinti asmeninį garderobą. Galimas netikėtumas darbe. Venkite alkoholio, sunkiai virškinamo ar neįprasto maisto.

OŽIARAGIS. Šiandieną palanku intensyviau vystyti kūrybinę veiklą, užmegzti meilės romaną arba atnaujinti draugystę. Nelauktai neplanuotai galite patirti įdomių peripetijų jausmų srityje.

VANDENIS. Jausite pareigą susitvarkyti buitį, tačiau turėsite prisiversti, kad pradėtą darbą galėtumėte pabaigti. Galbūt norėsis originalesnės veiklos. Visgi savo originalumą, išradingumą galima išreikšti visur, net ir buityje ar gaminant maistą. Teks atsakyti už artimų žmonių poelgius ar nuo ko nors stengsitės juos apsaugoti.

ŽUVYS. Iš ryto galimi incidentai kelyje. Jokia rizika nerekomenduojama. Savo liežuvį taip pat labiau valdykite, kad nekiltų kibirkščių bendraujant. Pats metas pasimokyti ir taupesnio namų ūkio.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių