Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (spalio 8 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė spalio 8-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Šiandien būkite labai atsakingi patarinėdami kitiems, mokydami, kaip jiems elgtis. Labai lengva taip įsivelti į kitų reikalus, kad po to liksite atpirkimo ožiu. Saugokitės ugnies, avarijų.

JAUTIS. Šiandien galbūt rūpinsitės gauti paramą, paskolą, kreditą arba tuo užsiims jūsų patikėtiniai. Galite gauti naudingą pasiūlymą, informaciją, teikti interviu. Tolimos išvykos gali būti nesaugios. Ribokite realius kontaktus, ypač su užsieniečiais.

DVYNIAI. Kažkoks aktualus interesas sukels energijos antplūdį. Bet kuriuo atveju nesėdėsite rankų sudėję, stengsitės darbuotis, tačiau jums gali stigti nuoseklumo, pusiausvyros.

VĖŽYS. Turėtumėte gerai pagalvoti prieš ką nors žadėdami, įsipareigodami. Gali tekti aiškintis ir dėl anksčiau duotų pažadų ar atliktų darbų. Jeigu įmanoma, šiandien geriau būtų nekišti nosies į svarbius reikalus ir vengti kontaktų su sunkaus būdo asmenimis.

LIŪTAS. Būsite visuomeniškai aktyvūs, labai daug bendrausite. Turbūt įgysite populiarumo, padaugės bendraminčių. Kita vertus, vakare jausitės išsunkti ir netgi gali streikuoti sveikata. Nerekomenduojami susibūrimai dėl realios infekcijų grėsmės.

MERGELĖ. Šiandien įvykęs pokalbis turėtų suteikti neblogų vilčių. Galite susitarti dėl kažkokio darbo, užsakymo. Galbūt jums bus primintos neatliktos pareigos (tėvams, šeimai, vaikams).

SVARSTYKLĖS. Aktyviai sieksite realizuoti savo sugebėjimus ir galimybes. Tikėtina energinga politinė, visuomeninė veikla, kontaktai su oficialiais asmenimis, teisininkais. Galimi priekaištai dėl nepakankamo tėviškų pareigų vykdymo, šeimos išlaikymo.

SKORPIONAS. Jus gali užvaldyti stiprus pinigų ir malonumų troškimas. Galvosite apie investicijas, paskolas, logistiką, technines problemas, grėsmes sveikatai ir pan. Darbe galimas finansinis ar higieninis patikrinimas.

ŠAULYS. Šiandieniniai rūpesčiai bus rimti, jeigu jie susiję su dalykiniais susitarimais, sutartimis, bendrais projektais, įsipareigojimais, juridinėmis ar finansinėmis peripetijomis, tarpininkavimu. Atsisakykite ambicijų, siekite objektyvumo.

OŽIARAGIS. Iš jūsų gali būti laukiama rimtų, atsakingų pasiūlymų bei veiksmų. Tačiau tam gali prireikti nemažos profesinės kompetencijos bei patirties. Regis, plušėsite ir suksite galvą iki vėlumos. Neliekite negatyvių emocijų artimiesiems. Saugokitės ugnies.

VANDENIS. Galima tikėtis naudingos informacijos, susijusios su vaikais, mokslu, sportu. Jeigu norite kažką išsiaiškinti ar laiku atlikti, neatidėliokite. Kai kurie klausimai reikalauja skubių sprendimų. Tačiau skuba gatvėje nieko gero nežada.

ŽUVYS. Teks tvarkyti šeimos gerovės, pinigų, nuosavybės reikalus. Tai turėtų atnešti apčiuopiamų rezultatų, tačiau jėgų ir lėšų pakaks tik trumpalaikiams projektams.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių