Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (spalio 1 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė spalio 1-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Padidėjęs energetinis potencialas skatins labiau darbuotis, o galbūt ieškotis tinkamesnio darbo arba pradėti intensyviau sportuoti, laikytis griežtesnės dietos.

JAUTIS. Šiandien stenkitės nepersidirbti ir kuo mažiau būkite tarp žmonių, venkite gausesnių susibūrimų. Sveikatą pravartu ypatingai pasaugoti, nes didelė infekcijų grėsmė. Jeigu privalote izoliuotis, jokiu būdu to nepažeiskite.

DVYNIAI. Tai metas, kai jums norisi būti dalimi kokio nors judėjimo, projekto, ką nors inicijuoti, rasti kuo daugiau bendraminčių. Tiktų demonstruoti talentus, iškalbą. Ši diena tam išties palanki.

VĖŽYS. Regis, darbe pasižymėsite profesionalumu, pareigingumu, o po darbo negailėsite dėmesio šeimai, augintiniams, namų ūkiui. Pasirūpinkite ir savo asmeniniais poreikiais. Palanku ieškoti darbo ar darbuotojų, jei tai aktualu.

LIŪTAS. Jūsų pastangos mokslu grįsti tam tikrus savo siekus, pasisakymus, publikacijas, darbus bus pastebėtos ir vienaip ar kitaip įvertintos. Kai kurie komentarai jums išties patiks.

MERGELĖ. Šiandien mėginsite įvertinti savo pajamas ir išlaidas. Arba darbe turėsite daug skaičiuoti, planuoti, sudaryti sąmatas ir pan. Galite susitarti dėl paskolos, draudimo, papildomų pajamų, koeficiento perskaičiavimo ir kt.

SVARSTYKLĖS. Jūsų dėmesio centre labiausiai figūruos partneriai ir oponentai, konkurentai. Stebėsite bei galvosite, ką ir kaip galėtumėte pritraukti į sąjungininkus.

SKORPIONAS. Tai nebloga diena, jeigu pradedate dirbti naujame darbe, imatės naujo projekto ar pan. Galima pagalvoti ir apie išvaizdos korekcijas, sveikatos stiprinimą, reabilitacijos kursą.

ŠAULYS. Šiandien jus labiausiai domins veiklos susijusios su kūryba, šou verslais, vaikų lavinimu ir ugdymu, parodų organizavimu ir pan. Regis, kalbos vis suksis apie galimus ribojimus, apie augančią kartą ir su ja susijusius planus.

OŽIARAGIS. Šeimos narių situacijos, poreikiai atsidurs jūsų dėmesio centre. Galbūt neseniai kilo problemų ir dabar turite padėti, skirti daugiau laiko, pasitelkti kantrybę. Regis, kils ūpas paplušėti buityje, sodyboje.

VANDENIS. Būsite nusiteikę aktyviai nardyti po informacines erdves ieškodami dominančių aktualijų. Galite teikti ar imti interviu, publikuoti ar bendrinti straipsnius. Kitiems seksis tvarkyti su transportu, pervežimais susijusius reikalus.

ŽUVYS. Nekilnojamojo turto, verslo, finansų aktualijos gali iškilti į pirmą planą. Apie išlaidas ir pajamas gali tekti pagalvoti ir vertinant savo šeimos biudžetą, vaikų poreikius.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių