Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (spalio 14 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė spalio 14-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Šiandien daug lems jūsų apdairumas ir sveikatos būklė. Regis, stengsitės atlikti numatytus darbus ar kažkaip sublizgėti. Visgi ne vietoje ir ne laiku parodyta agresija gali pakenkti ir įvaizdžiui, ir santykiams su aplinkiniais.

JAUTIS. Daug galvosite apie savo ir vaikų ateitį, priartėjusius arba reikalingus pokyčius. Regis, suvoksite, kad jums praverstų ir vertybinė transformacija. Pasistengę, galite turėti naudos iš tos įtakos, kurią darote aplinkiniams.

DVYNIAI. Nors ši diena jums nebloga, aplinkui vykstantys įvykiai neleis jaustis laisvai ir saugiai. Artimi žmonės, vaikai reikalaus daugiau dėmesio bei išlaidų. Galite nerimauti dėl stringančio projekto ar vaikų užimtumo.

VĖŽYS. Nederėtų supykti dėl nepatikusio komentaro arba užsispirti, jeigu įvyko nedidelis nesusipratimas. Verčiau būkite labiau savikritiški, paisykite aplinkinių nuomonės, neniekinkite tų, kurie jums nepritaria.

LIŪTAS. Šiandien galite įvertinti staiga atsivėrusias galimybes ir imtis iniciatyvos, kad pakreiptumėte įvykius savo naudai. Tai bus nesunku, jei turite gabių ir įtakingų pagalbininkų, kurie gali padėti užpildyti kompetencijos spragas.

MERGELĖ. Ši diena žada įvairių emocijų. Viena vertus, atrodys, kad nestinga dėmesio, komplimentų. Kita vertus, lydės jausmas, kad esate vedžiojami už nosies, ne viskas tikra ir patikima.

SVARSTYKLĖS. Manysite, kad gerai orientuojatės situacijoje ir galite ją kontroliuoti bei daryti įtaką kitiems. Nebūkite tuo tokie tikri. Bus nelengva rasti gynybinių argumentų, atsispirti spaudimui.

SKORPIONAS. Tikriausiai pasižymėsite gera nuovoka, įžvalga. Tačiau savijauta gali būti nekokia. Galbūt derėtų atlikti sveikatos tyrimus, iš pagrindų keisti gyvenimo būdą, mitybą.

ŠAULYS. Emocinis, sportinis ir seksualinis jūsų gyvenimas bus labai aktyvus. Nustebinti gali įtakingi draugai, pažįstami. Galbūt jie pasiūlys kažką, kas gali padėti jums tvirčiau atsistoti ant kojų. Neskubėkite, išsiaiškinkite, kiek tai jums kainuos.

OŽIARAGIS. Pasitikėjimas savimi lyg skydas saugos jūsų ego nuo negatyvios informacijos, kritikos. Kita vertus, pastabų, nurodymų nepaisymas gali gilinti prarają tarp jūsų ir kai kurių svarbių asmenų.

VANDENIS. Aklai nepasikliaukite verslo partneriais bei pretenduojančiais į juos. Viską tikrinkite ir atsargiai kalbėkite apie įsipareigojimus. Nepervertinkite savo įtakos ir galimybių. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS. Galima šiokia tokia įtampa santykiuose su partneriu ar draugais, ypač jei kažkas iš jų jums skolingas ir neskuba atsilyginti. Pasistenkite būti optimistai, neskubėkite daryti išvadų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių