Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (spalio 13 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė spalio 13-ajai, antradieniui.

AVINAS. Galite aiškintis svarbius santykius arba tikslintis galimybes, susijusias su įsidarbinimu, dieta, sveikatos ar išvaizdos koregavimu, tarpininkavimu ir kt. Elkitės korektiškai, neprovokuokite pašnekovų priešiškumo. Venkite rizikos kelyje.

JAUTIS. Galite gauti viliojamą pasiūlymą, užmegzti norimas pažintis. Stengsitės padaryti įspūdį. Viskas gerai, jeigu nepersistengsite. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, tačiau nepulkite jų lepinti nebūtinais pirkiniais, saldumynais. Saugokite sveikatą.

DVYNIAI. Šiandien jums norėsis užsiimti labai asmeniškais reikalais ir nesukti galvos dėl valstybinių, globalinių problemų. Visgi viskas yra taip susiję, kad jūsų asmeninės naudos ar žalos prognozė priklauso nuo išorinių veiksnių ir negalite jų ignoruoti.

VĖŽYS. Šiandien galite sulaukti žinios, kuri kiek pakoreguos jūsų artimiausius planus. Tai turbūt pasiteisins, nes kai kurie jūsų planai yra nepakankamai realūs. Sveikata gana pažeidžiama, tausokite ją. Atsargiai su technika. Venkite agresyvių asmenų.

LIŪTAS. Šiandien jus domins ir artimųjų problemos, ir politinės ar finansinės naujienos. Trokšite, o kartu bijosite permainų, tam tikro kompetencijos egzamino, kelionės ar pan.

MERGELĖ. Šiandien pasižymėsite darbštumu, nuodugniu įsigilinimu, pareigingumu. Turbūt dėliosite planus, susijusius su santaupų panaudojimu ar investicijomis, ūkiniais reikalais.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite jausti didelį nuovargį, norą nuo visko atsiriboti. Galbūt negaluojate, o gal labai išvargino konkurencija, priešiška kritika, šeimos nario bėdos ar kt. Galite pajusti potraukį alkoholiui, kvaišalams.

SKORPIONAS. Šiandien veršitės bendrauti, išlaidauti bei kitus trauksite į pagundas. Visgi patys per daug iš kitų nesitikėkite, nes tikėtinos užkulisinės intrigos, slaptos klastos. Pasistenkite nepersivalgyti, venkite svaigalų, saugokitės techninių avarijų.

ŠAULYS. Numatomi ir malonūs, ir nemalonūs rūpesčiai. Jausite gyvybišką pripažinimo poreikį. Galimi persistengimai demonstruojant kompetenciją, reiškiant nuomonę. Nepakenktų savikontrolė. Tinkamai elkitės su technika, ugnimi. Saugokite vaikus.

OŽIARAGIS. Regis, ieškosite realių galimybių susitikti su dominančiu asmeniu, suderinti norus ir planus. Tai darydami neišpūskite kiekvieno menkniekio, neskubėkite kritikuoti ir teisti. Atsargiai su technika, ugnimi.

VANDENIS. Tikėtinos finansinės problemos. Galbūt paaiškės, kad pernelyg lepinote save arba vaikus. Teks sukti galvą, kaip sutaupyti, grąžinti, atsiimti skolas arba iš ko pasiskolinti. Atsargiai kelyje.    

ŽUVYS. Jausitės gana tvirtai, jeigu galite pasikliauti patikimu partneriu, artimu žmogumi ir neturite rimtų skolų, nuobaudų. Kitu atveju bus dėl ko nerimauti. Galbūt kažkas grąžins skolą.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių