Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 6 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 6-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Būsite linkę mokyti, kritikuoti aplinkinius. Nepalankiai gali suveikti neapgalvoti veiksmai, žodžiai. Vien dėl noro paerzinti kitus neverta prisidaryti problemų. Stebėkite įvykius, analizuokite senas klaidas.

JAUTIS. Pasirūpinkite savo saugumu ir sveikata. Galbūt gausite pakvietimą į nuotolinį pristatymą ar interviu. Atsargiai – galima provokacija. Darbe nesivelkite į intrigas, atidžiai atlikite profesines užduotis.

DVYNIAI. Jums gali pasiūlyti sandorį, kurio nepatartina priimti paskubomis, neįsigilinus. Klausykite sąžinės balso, būkite teisingi. Galbūt išryškės vaikų auklėjimo spragos ir jas teks lopyti. Saugokite asmeninius daiktus, pinigus.

VĖŽYS. Išsiblaškymas ir nepastovios nuotaikos trukdys profesinei veiklai ir santykiams. Pasistenkite realiau įvertinti situaciją ir numatyti padarinius. Nebūkite patiklūs, nes neišvengsite veidmainiškumo, sąmokslo teorijų piršimo.

LIŪTAS. Šiandien informacija liesis iš visų pusių. Galimos labai aktualios naujienos, tačiau ir dezinformacijos nestigs. Pasistenkite atskirti melą nuo tikrovės, saviapgaulę nuo realybės.

MERGELĖ. Tikėtini rūpesčiai, susiję su verslu, nuosavybe, draudimu. Tuo užsiimkite labai apdairiai. Nesistenkite visiems įtikti, nes be reikalo nersitės iš kailio. Kiti žmonės į jus projektuos viltis, kurias jūs tyčia ar netyčia griausite, jeigu elgsitės neatsakingai.

SVARSTYKLĖS. Ši diena gali pažerti neblogų staigmenų, tačiau kai kas gali pasikeisti į blogesnę pusę. Jums stipriai kenks emocinė įtampa, stresai, o jų išvengti bus nelengva. Venkite skubotų sprendimų, pareiškimų, jeigu nenorite padaryti klaidų.

SKORPIONAS. Jūsų pastangas vainikuos sėkmė, tik turėkite kantrybės atlikti užduotis iki galo ir išspręsti užsitęsusias problemas. Saugokitės apgavikų, vagių. Neplepėkite apie dalykus, kurių paviešinimas gali sukelti problemų. 

ŠAULYS. Būsite išlaidūs, nerūpestingi. Tačiau gali būti, kad į tikrovę sugrąžins ištuštėjusios kišenės ir antrosios pusės priekaištai. Pasisaugokite sukčių, venkite aferų.

OŽIARAGIS. Labiau nei tikri jausmai ir žodžiai šiandien tikėtina veidmainystė, apgaulės ir saviapgaulės, nesąžiningumas. Arba jums teks atsakyti už savo nekorektiškus žodžius.

VANDENIS. Būsite kupini įdomių idėjų, svajonių apie gražesnę ateitį, ypatingas keliones. Galima svarbi žinia iš toli arba pažintis su užsieniečiu. Verčiau atsisakykite rizikingų projektų.

ŽUVYS. Jums kels nerimą sveikatos, pelno, uždarbio, nuosavybės reikalai. Gali netikėtai pasisekti, tačiau dar didesnė tikimybė prašauti pro šalį. Regis, balansuosite ant ribos. Venkite demonstruoti dosnumą ten, kur tai nebūtina. Nebūkite pernelyg patiklūs.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių