Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 4 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 4-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Gali išsispręsti vienas aktualus klausimas susijęs su darbu, sveikata ar gyvūnu. Kažkokia medicininė procedūra ar dalykinis startas pasirodys prasmingas ir suteiks jums naujų galimybių.

JAUTIS. Regis, sugebėsite suderinti intensyvią veiklą bei stiprius jausmus. Įmanomas kūrybinis ar kitoks laimėjimas, kuris gali būti jūsų, vaikų ar mylimo žmogaus saviraiškos rezultatas.

DVYNIAI. Tikriausiai su ypatingu įkvėpimu sieksite materialinės gerovės, grožio, komforto savo aplinkoje. Skirkite daugiau laiko sau ir šeimai. Atminkite, kad svarbesnė už finansines investicijas yra širdies šiluma, dėmesys.

VĖŽYS. Galite sudaryti sutartis, reklamuotis, laikyti egzaminą, teikti interviu ar pan. Bet kuriuo atveju, nusimato įdomių renginių, susitikimų. Nepraleiskite pro ausis vertingos informacijos. Aršius oponentus įveiksite tik tvirtais faktais.

LIŪTAS. Diena bus gana rami ir produktyvi. Galite tartis dėl verslo reikalų, prekių, pirkinių. Galbūt tam tikra prasme pasijusite praturtėję. Visgi norint išsaugoti bet kokį laimėjimą, reikės ilgalaikių pastangų.

MERGELĖ. Dėl susiklosčiusių aplinkybių jūs arba mylimas žmogus galite atsidurti dėmesio centre. Svarbūs įvykiai judės didėjančiu tempu. Visgi gali pasirodyti, kad iliuzijos, susijusios su kokiu nors asmeniu ar veikla, nelabai pagrįstos.

SVARSTYKLĖS. Šiandien objektyviai įvertinkite savo ir artimųjų galimybes. Galbūt išaiškės kažkokia jūsų klasta ar aplaidumo pasekmės. Savo veiksmus turėtumėte labiau derinti su aplinkiniais, antraip gali atsirasti nenumatytų kliūčių. Saugokitės infekcijų.

SKORPIONAS. Būsite išradingi bei energingi ir darysite įtaką kitiems. Nusimato reikšmingas pokalbis, interviu, pasiūlymas, svarbi informacija. Seksis rasti bendraminčių, padėjėjų, laimėti kitų žmonių simpatijas.

ŠAULYS. Šiandien nebus kada ilsėtis. Jeigu žiopsosite ir delsite, gali nukentėti kai kurie jūsų interesai arba teks koreguoti numatytus planus. Svarbu ne tik platūs užmojai, bet ir pozicijos aiškumas, veiksmų bei siekių konkretumas.

OŽIARAGIS. Įdomi, turininga gali pasirodyti išklausyta paskaita, naudingas – bendras projektas su užsieniečiais, išsilavinusiais specialistais. Regis, jums pavyks sustiprinti savo autoritetą, pagerinti perspektyvas.

VANDENIS. Iš pažįstamo žmogaus gauta informacija padės gerinti turtinius, piniginius, verslo reikalus arba išvengti nuostolio. Pravartu aiškintis opius finansinius klausimus, aptarti skolinimosi, kreditavimo, paramos galimybes.

ŽUVYS. Jums prireiks draugiško palaikymo, jeigu šiuo metu mėginsite dalyvauti konkurse, įrodyti savo teisybę, atsikovoti prarastas pozicijas ar jų neprarasti. Svarbu būti apsisprendusiems ir nesiblaškyti.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

tadas zurnalistui.

tadas zurnalistui. portretas
kodel skyrelis vadinasi ivairenybes? cia vieni horoskopai. kodel visuose leidiniuose dirba durni zurnalistai?
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių