Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 31 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 31-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Tikriausiai šiandien visa galva pasinersite į konkrečius darbus. Jei turite gerų sumanymų ir pakankamai drąsos, nedvejodami imkitės iniciatyvos. Jeigu ne, tai labiau pasitikėkite savimi ir kaupkite žinias.

JAUTIS. Šiandieną sunku bus laikytis dienotvarkės. Gali pasikeisti kai kurie planai, neįvykti susitikimai. Tačiau neblogai seksis ta veikla, kuriai reikalinga ramybė, privatumas, intuicija bei susikaupimas.

DVYNIAI. Visą dieną intensyviai bendrausite. Turėtų pavykti pasirašyti norimas sutartis, užmegzti ilgalaikius ryšius. Kur beeitumėte, pamatysite pažįstamų veidų. Bus galimybių atgaivinti seną pažintį.

VĖŽYS. Pasitaikys dalykinių ar bendravimo nesklandumų. Tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas. Visgi jūs puikiai suprasite, ką turite daryti, kad situacija pasitaisytų ir darbai judėtų sklandžiai.

LIŪTAS. Šiandien rimtai darbuositės, jei siekiate aukštų mokslo rezultatų, profesinės ar politinės karjeros. Svarbu turėti įdomių idėjų ir būti pasirengusiems dėl jų pakovoti ar pradėti įgyvendinti.

MERGELĖ. Šiandien turėtumėte neblogai orientuotis tose srityse, kurios anksčiau atrodė nesuprantamos, paslaptingos. Atlikite neatidėliotinus reikalus, ieškokite teisybės ir užtarimo, tvarkykite finansinius dokumentus ir pan.

SVARSTYKLĖS. Puiku, jeigu partneris arba žmogus, kuriuo esate linkę pasikliauti, jums padės tvarkytis su vidinėmis ar šeimos problemomis. Draugiškas, šiltas elgesys jums išties padėtų.

SKORPIONAS. Yra tikimybė, kad nuo šiandien pradėsite diegti savo gyvenime sveiką gyvenseną. Pravartu tvarkyti dalykinius reikalus, ieškotis darbo. Kolega ar draugas gali pateikti įdomų pasiūlymą.

ŠAULYS. Regis, teks rimčiau pasirūpinti vaikų poreikiais bei prisiminti ir kitas tėviškas pareigas. Galite susidomėti neįprasta veikla. Visgi skubota investicija į kūrybinį projektą turbūt nevisiškai pasiteisins.

OŽIARAGIS. Šiandien pasistenkite suderinti pareigas ir poilsį. Regis, nedaug pastangų reikės, kad vakare po darbų pasijustumėte komfortabiliai. Tam tiks ir jauki vienatvė, ir artimiausių žmonių draugija. Susilaikykite nuo neracionalių išlaidų.

VANDENIS. Regis, susidomėsite neįprasta kūrybinės saviraiškos galimybe. Galbūt jums ką nors pasiūlys meniškos prigimties pažįstamas asmuo. Apdairiau elkitės su pinigais, santaupomis, nes aplaidumas gali daug kainuoti.

ŽUVYS. Galimi susitikimai su giminaičiais, senais bičiuliais. Tačiau nesutvarkę praktinių dalykų negalėsite tikėtis harmoningos dienos. Į vakarą daugės atsipalaidavimo, dvasinio komforto. Tik nesugadinkite to svaigalais.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių