Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 13 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 13-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Jeigu turite laisvo laiko, turiningai jį leisite su įdomiais ar patraukliais jums žmonėmis. O jeigu aktualiausi yra darbai, tai galbūt jus sudomins seno pažįstamo pasiūlymas ar informacija.

JAUTIS. Tikėtina, kad dieną apsiribosite įprasta aplinka bei užsiėmimais, nors suplanavę galite būti įdomesnių dalykų. Vakare galimas netikėtas nuotykis, susitikimas, pažintis.

DVYNIAI. Regis, turėsite reikalų su švietimo sistema, žiniasklaida, ką nors propaguosite, reklamuosite, mokysitės. Šiam vakarui susikurti planai tikriausiai nusikels į ateitį ir jums beliks mėgautis kantriu laukimu.

VĖŽYS. Profesinė situacija nekels nerimo, jei viskas klostosi kaip suplanuota. Vis dėlto ir šiuo atveju nusimato tam tikri iššūkiai, konkurencija. Svarbu pernelyg neapsikrauti darbais, kažko svarbaus nepradėti nepasirengus, neturint galimybių tęsti.

LIŪTAS. Šiandien bus mažai kantrybės ir daug emocijų. Didelę vertę jums turės darbas, kūrybinis įkvėpimas, tačiau naujiems užmojams stigs pasitikėjimo savo patirtimi, įdirbiu. Netgi vakare niekaip nesiseks atitrūkti nuo dalykinių ar politinių problemų.

MERGELĖ. Šiandien niekur neskubėkite, nedarykite spontaniškų sprendimų, nes jūsų blaivus protas truputį snaus. Kita vertus, garsiau kalbės intuicija, todėl įsidėmėkite, ką ji sako ir patikrinkite. Pravartu rimčiau įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite išgirsti įdomių dalykų, todėl dieną nevenkite bendrauti ir nusiteikite klausytis. Galite spręsti organizacinius ir nuosavybės klausimus. Vakare labiau patartina vienatvė nei šurmulys.

SKORPIONAS. Šiandien jūsų mintys suksis apie politiką, pareigas, pinigus. Galimas įtampą keliantis pokalbis su darbdaviu, valdininku. Vakare tikėtini draugiški susiėjimai.

ŠAULYS. Tikėtini kontaktai su kultūros, švietimo ar oficialiais veikėjais, užsieniečiais. Jus labai domins tolimos kelionės arba studijų klausimai. Galbūt teks sukti galvą, kaip įvykdyti įsipareigojimą. Nuo to priklauso jūsų autoritetas ir finansinė situacija.

OŽIARAGIS. Tikriausiai ši diena bus nelengva emocine prasme. Stipriai jausite atsakomybės naštą dėl savo priimtų sprendimų. Gali būti, kad neramiai reaguosite į besiartinančias permainas ar numatomą egzaminą, kelionę.

VANDENIS. Būsite įsitempę, visur įžvelgsite slaptus priešus, pasalūniškas provokacijas. Visgi bendravimas su kitaip mąstančiais ar kalbančiais žmonėmis nepakenks, jei tikrai domėsitės jų pateikiama tema, o ne stengsitės demonstruoti savo skirtingumą.

ŽUVYS. Darbo bus daugiau nei planavote ar pageidavote. Tai gali priversti atsisakyti kai kurių laisvalaikio planų. Visgi vakaras žada romantikos. Organizmas bus labai jautrus, todėl tausokite sveikatą, venkite nekokybiško maisto, svaigalų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių