Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 28 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 28-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Tikriausiai sulauksite gerų naujienų ir dėmesio iš gerbėjų, pažįstamų. Būsite kupini meilės vilčių, fantazijų. Intuityviai suvoksite, kaip dera elgtis, kad svajonės imtų pildytis. Į vakarą daugės inercijos, noro atsiriboti.

JAUTIS. Šiandien aktyviai bendrausite, geriau suprasite kitus žmones, įsiklausysite į jų nuomones. Atsiras progų išsiaiškinti nesutarimus, suderinti interesus. Tikriausiai pavyks susigrąžinti tai, ką buvote praradę.

DVYNIAI. Šiandien jums gali nusišypsoti sėkmė. Galbūt gausite gerą pasiūlymą, sulauksite pageidaujamo atsakymo arba trokštamo dėmesio iš žmonių, kurie jums labai rūpi. Tik pasistenkite atskirti darbą nuo romantikos, tinkamai paskirstykite laiką.

VĖŽYS. Šiandien rasite protingas išeitis iš bet kokių padėčių. Galimas finansinis, materialinis laimėjimas arba pavyks padaryti norimą įspūdį tiems, nuo kurių priklauso jūsų perspektyvos. Palanku derėtis, tvarkyti verslo reikalus.

LIŪTAS. Ši diena gali būti sėkminga. Galbūt išsipildys romantiniai troškimai arba tai, kas buvo jums labai svarbu, pagaliau išsispręs. Didelė tikimybė, kad rezultatai nenuvils.

MERGELĖ. Šiandien puikiai atliksite suplanuotus darbus ir dar suspėsite parodyti dėmesį tiems, kuriuos mylite, žavitės. Meilei, pažintims, harmonijos atkūrimui šeimoje ši diena – kaip tik. Išnaudokite pasitaikančias progas.

SVARSTYKLĖS. Puiki diena tiek verslo, tiek kitokiems susitarimams. Mėginkite tartis dėl įsidarbinimo ar geresnių darbo sąlygų, keiskite įvaizdį, jeigu esate nepatenkinti. Smagiai praleisite laisvalaikį su asmeniu, kuris žadina ypatingus jausmus.

SKORPIONAS. Nusimato naudingas susitarimas, užtikrinsiantis didesnes pajamas arba suteiksiantis kitokių svarbių vilčių. Jeigu kils ūpas, pasportuokite arba paskirkite romantišką pasimatymą. Vakarą išties turėtumėte praleisti smagiai ir įdomiai.

ŠAULYS. Šiandieną viskas bus puiku, jeigu spinduliuosite į aplinką tik šilumą bei meilę, nes tai, ką dalinsite kitiems, gausite ir patys. Galite tikėtis vertingo pasiūlymo/patarimo, susijusio su darbu ar įvaizdžiu.

OŽIARAGIS. Tikriausiai šiandien jums begaliniai reikės dėmesio, norėsis nusipelnyti daugiau meilės ir pagarbos. Tiktų imtis anksčiau suplanuotų projektų. Galite sudaryti naudingą sutartį, gauti avansą, honorarą, įsigyti vertingą daiktą.

VANDENIS. Nebijokite surizikuoti, jeigu kažko labai norite ir dvejojate, nors tai gali būti naudinga. Palanku pirkti ilgalaikį turtą, ieškoti naujo pajamų šaltinio. Daug teigiamų emocijų turėtumėte patirti per priešingą lytį, vaikus.

ŽUVYS. Gera diena ir darbo, ir meilės reikalams. Jūsų atidumas, diplomatiškas elgesys tiesiog pakerės aplinkinius. Noriai imsitės nebaigtų darbų. Tikriausiai pavyks užsidirbti pinigų arba susitarti dėl būsimo uždarbio.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių