Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 27 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 27-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Neatsisakykite draugų ar gerbėjo pasiūlymo, kolektyvinės pramogos. Nusimato jaudinamas susitikimas, įdomi pažintis. Tikriausiai išsiplės draugų ir pažįstamų arba jūsų interesų ratas.

JAUTIS. Tikriausiai pajusite įkvėpimą imtis naujų žygių, darbų, sumanymų. Galite dalyvauti įdomiame renginyje, užmegzti pažintį. Galbūt jus sudomins darbo pasiūlymas ar su tuo susijęs skelbimas.

DVYNIAI. Būtų gerai, kad šią dieną praleistumėte nekasdieniškai. Jums reikia naujų įspūdžių, vaizdų. Pokalbis su nepažįstamu asmeniu gali labai suintriguoti. Galite apsispręsti dėl kelionės, teisinių aktualijų.

VĖŽYS. Jus šiek tiek gali užgauti partnerio priekaištai, pavydas. Arba patys būsite linkę kelti scenas, ieškoti naujų meilės pojūčių. Rūpestingiau elkitės su bendrais ar skolintais pinigais.

LIŪTAS. Venkite per daug reikalauti iš savo sutuoktinio ar meilės partnerio arba ignoruoti jo dėmesį, pasiūlymus. Neapgalvotu elgesiu galite sukelti įtarimą, kurį išskaidyti bus nelengva. Nudžiuginkite mylimą žmogų malonia smulkmena.

MERGELĖ. Galite pradėti mankštintis ir laikytis dietos pagal naują metodiką. Tiktų įsigyti madingą drabužį, subtilų aksesuarą. Gali kilti ūpas puošti, lavinti, dresuoti naminius gyvūnus ar kokį mielą padarą įsigyti, prisijaukinti. Tai neblogai seksis.

SVARSTYKLĖS. Pravartu aktyviai pailsėti, nuoširdžiai pabendrauti su vaikais, mylimaisiais. Gana palanki diena romantikai, tiktų prisipažinti, kad mylite. Vis dėlto pramogos gali kainuoti daugiau, nei tikitės.

SKORPIONAS. Kažkas iš šeimos narių, giminaičių bus pasirengęs jums padėti, patarti, jeigu parodysite deramą dėmesį, pagarbą. Pasistenkite išsaugoti darną, nediktuokite aplinkiniams savo valios ir neprimeskite nuomonės. Saugokitės sukčių, vagių.

ŠAULYS. Veiklos netrūks, jeigu ji susijusi su žiniasklaida, mokslu, transportu, ryšiais. Be to, būsite linkę flirtuoti, šmaikštauti, ieškoti romantikos. Tikėtinas susitikimas su įdomiu asmeniu.

OŽIARAGIS. Tikriausiai produktyviai leisite laiką. Tikrai nesėdėsite rankų sudėję, jei turite sodybą ar mėgstate grybauti, konservuoti žiemai rudens gėrybes. Namo išties grįšite ne tuščiomis rankomis.

VANDENIS. Pasižymėsite iškalba, komunikabilumu. Būsite kupini romantiško polėkio. Galimas išsvajotas pasimatymas arba kažkas paskatins malonius prisiminimus, naujas viltis.

ŽUVYS. Netinkamas laikas reikšti asmenines ambicijas, ieškoti triukšmingų kompanijų. Pravartu daugiau pamąstyti vienumoje, atsiribojus nuo svetimų įtakų. Akivaizdu, kad patys turite spręsti savo problemas ir nelaukti, kad tai padarytų kiti.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Žuvis

Žuvis portretas
taip ir padariau. Netgi žygdarbio ėmiausi - ryžtingai nuėjau į virtuvę ir išviriau sau valgyti net kelioms dienoms!
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių