Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 23 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 23-iajai, trečiadieniui.

AVINAS. Norėsis iš karto matyti savo darbų, pastangų rezultatus. Regis, nepasitikite savo kolegomis, viršininkais, kreditoriais. Manote, kad esate verti daugiau pagarbos, geresnio atlygio. Neskubėkite reikšti pretenzijų, tegul nuslūgsta pyktis.

JAUTIS. Diena bus labai prieštaringa. Nerimą gali kelti vykstančios permainos, susijusios su darbu arba naujais iššūkiais kitoje srityje. Regis, nerimausite ir dėl sveikatos, jei ne savo, tai artimojo, staiga susirgusio ar susižeidusio.

DVYNIAI. Šiandien jums ypač rūpės, kas vyksta su artimais žmonėmis, partneriu bei jūsų santykiais. Jeigu lipsite jiems ant kulnų su priekaištais bei kritika, tai nesitikėkite draugiškumo.

VĖŽYS. Šiandien galite sudarinėti sutartis, dėl kažko svarbaus tartis. Tačiau teks bendrauti su nelengvo būdo asmenimis. Kažkokios problemos, susijusios su darbu arba šeima, gali jus išmušti iš vėžių

LIŪTAS. Pirmoji dienos pusė bus darbinga, produktyvi. Jūsų sumanumas leis išvengti nuostolių ir užtikrins naudą. Tačiau lengvai prarasite kantrybę, savitvardą. Galbūt su tuo bus kažkaip susijusi auganti karta. Galite pasielgti neatsakingai.

MERGELĖ. Nors jums neblogai seksis darbuotis, mokytis, tačiau augs nervingumas. Į problemų rezginį gali patekti artimas žmogus. Galimos nenumatytos išlaidos ar nuostolis.

SVARSTYKLĖS. Iš įvairių informacijos šaltinių sužinosite viską, ko jums reikia ir galėsite planuoti savo tolesnius veiksmus. Kita vertus, gausite ir tokių žinių, kurios nežada nieko gero. Būkite itin atsargūs kelyje bei eksploatuodami techniką.

SKORPIONAS. Regis, jums neblogai seksis bet kokie darbai. Tačiau laiko stoka gali trukdyti parodyti gerus ketinimus aplinkiniams. Venkite abejotinų komercinių sandėrių. Jei pirksite techniką, būkite atidūs, reikalaukite garantijos, tvarkingų dokumentų.

ŠAULYS. Tikriausiai šiandien būsite nusiteikę aiškintis santykius, kovoti dėl finansinių bei verslo interesų, visuomeninės ir socialinės padėties bei kitų svarbių dalykų. Gali prasiveržti nevaldomos aistros, pavydas. Saugokite vaikus.

OŽIARAGIS. Šiandien pravartu kai kuriuos darbus pavesti kitiems asmenims, kad nepatirtumėte per didelių krūvių. Venkite konfliktinių situacijų, atsargiai elkitės su technika, degiomis medžiagomis, aštriais įrankiais.

VANDENIS. Šiandien spręsite rebusus, susijusius su asmeniniais bei dalykiniais santykiais. Baiminsitės, kad neišaiškėtų jums garbės nedarantys dalykai - aferos, klaidos, nuotykiai.

ŽUVYS. Šiandien streso jums gali sukelti neplanuotai pakrypę turtiniai, komerciniai, tiekimo, nuomos, paskolų, draudimo reikalai. Norėsis, kad kiti už jus tuo rūpintųsi ir būtų atsakingi.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
TAip ir yra
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių