Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 17 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 17-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Galimi pokyčiai darbovietėje arba turėsite pasirinkti iš kelių galimybių kitoje srityje. Jeigu konkuruojate dėl naujos darbo vietos, jums gali pasisekti. Kaip tik prasideda jaunatis ir galima startuoti su naujais projektais, pasiryžti permainai.

JAUTIS. Palanku dėti pamatus naujai veiklai, vaikų ateičiai, asmeninei laimei. Regis, nestokosite kompetencijos, kūrybingumo. Galbūt sulauksite ypatingo priešingos lyties dėmesio, publikos palaikymo ar pan.

DVYNIAI. Palanku dėti šeiminio gyvenimo, gerovės ar šeiminio verslo pamatus. Galite sulaukti atsakymo, susijusio su paskola, draudimo išmoka, paveldėjimu ar kt. Vakaras tinkamas meilės pasimatymui.

VĖŽYS. Sėkmingai tvarkysite korespondenciją, reklamos reikalus, sudarysite sutartis. Galite tikėtis reikšmingų susitikimų, pokalbių. Tačiau labiau gerbkite artimus žmones, partnerius, nemanykite, kad kiti pasirengę jums daugiau padėti.

LIŪTAS. Šiandien gebėsite prisitaikyti prie įvairių žmonių ir situacijų, o gal ir išpešti finansinės naudos. Galbūt atsiras stimulas diegti naujoves, tobulintis. Jeigu jums prireiks pagalbos ar patarimo, kreipkitės į geranoriškus kolegas.

MERGELĖ. Gera diena įvairioms veikloms. Jūsų šiandieniai planai neprieštaraus galimybėms. Seksis prekiauti, derėtis, tartis dėl sutarčių. Galimas laimėjimas, tačiau juo teks dalintis su kitais. Mylimas žmogus gali nustebinti savo rimtais planais.

SVARSTYKLĖS. Būsite linkę klausyti savo intuicijos ir slaptų patarėjų, nekreipdami dėmesio į tai, ką kiti žmonės gali pagalvoti. Jeigu sugebėsite susikaupti, tai sklandžiai sutvarkysite verslo, komercinius reikalus, įveiksite buitinius nesklandumus.

SKORPIONAS. Regis, nestokosite organizacinių sugebėjimų, kolektyvinės dvasios, komunikabilumo. Jums gali būti patikėta tam tikra atsakomybė, pareiga konsultuoti ar mokyti kitus.

ŠAULYS. Iki pietų pasistenkite užbaigti tai, ką privalote. Antroje dienos pusėje jau galima ruošti naują planą ar koreguoti esamą įtraukiant naujų uždavinių, tartis dėl sutarčių, derėtis dėl atlygio ir pan.

OŽIARAGIS. Regis, jums seksis siekti mokslo bei profesinių tikslų, bendrauti su įtakingais veikėjais, politikais. Jūsų autoritetą kels sugebėjimas pasakyti tik tai, ką reikia, pasirodyti stabiliems, patikimiems.

VANDENIS. Veikiausiai būsite priversti laukti, kol aplinkiniai teiksis jus išklausyti, grąžinti skolas ar peržiūrėti dokumentus, paraiškas. Galima reikšminga permaina.

ŽUVYS. Gali atsirasti naudingų sąjungininkų, užtarėjų, jeigu esate įsitraukę į konkurencinę kovą, teisines ar finansines peripetijas. Galbūt kažkuo nustebins verslo arba gyvenimo partneris.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių