Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 14 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 14-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Norėsis pabėgti nuo visų problemų ir pasinerti į malonumų jūrą. Atsinaujinantis jūsų įvaizdis gerai nuteiks aplinkinius. Jus gali nustebinti pažįstamo asmens poelgis. Galbūt prasiverš jausmai ar ketinimai, apie kuriuos nė nenumanėte.

JAUTIS. Tikėtina, kad šiandien mesite iššūkį blaiviam protui. Galite leistis į lengvabūdišką avantiūrą. Galbūt kitaip pakreipsite įvykių vagą. Kaip bebūtų, aplinkiniams savo veiksmais sukelsite daug nerimo. Galimas meilės išbandymas.

DVYNIAI. Galimi įvairūs netikėtumai. Tikriausiai teks narplioti tiek asmeninio gyvenimo, tiek darbo reikalų painiavą. Tačiau galbūt gausite žinią, kuri išvaduos jus nuo dviprasmiškumo, pasimetimo.

VĖŽYS. Su komercija, tiekimu, nekilnojamuoju turtu susiję susitikimai eisis gana sklandžiai. Paaštrės uoslė naudingiems sandoriams. Tačiau gali būti, kad kiti suinteresuoti asmenys nepasižymės draugiškumu, derėdamiesi dėl savo interesų.

LIŪTAS. Tikriausiai būsite nusiteikę bet kokia kaina apginti savo interesus bei požiūrį. Jums turėtų sektis, jeigu nesate pažeidę įstatymų. Ramybės nežada ir prieštaringi meilės reikalai. Meilės partneris gali turėti pretenzijų.

MERGELĖ. Nekokia diena koreguoti įvaizdį – greičiau jį sugadinsite, nei pataisysite. Saugokite nuo vagių bei sugadinimo, pametimo svarbius dokumentus, meno vertybes, papuošalus.

SVARSTYKLĖS. Pasinaudokite palankia proga, jeigu norite užmegzti draugystę, partnerystę, įsijungti į visuomeninį - politinį judėjimą. Iš ankstesnių ryšių galite turėti netikėtos naudos. Nelikite abejingi mylimo žmogaus, vaikų poreikiams.

SKORPIONAS. Diena pareikalaus apsukrumo, o galbūt ir demagogijos ar gražbylystės meno. Nepatingėkite pademonstruoti šių sugebėjimų, antraip kils pavojus būti išstumtiems iš užimamų pozicijų tiek veikloje, tiek meilėje. Atsargiai su elektra.

ŠAULYS. Susikaupę darbuositės ateities labui. Ne viskas džiugins, tačiau įgysite įdomios ir naudingos patirties. Skirkite kuo daugiau laiko dvasiniams ir intelektiniams interesams.

OŽIARAGIS. Diena bus gana palanki švietimo, kultūros reikalams. Kita vertus, dėl nevykusio poelgio galite prarasti patinkančio asmens susidomėjimą arba pelningą sandorį. Regis, pasijusite nekaip. Nesigraužkite – visada galima rasti išeitį.

VANDENIS. Šiandien kažkas vis mėgins išmušti jus iš pusiausvyros, paskatinti neatsakingam poelgiui. Stenkitės nuosekliai vykdyti pareigas, laikytis įstatymų, nes jūsų konkurentai budriai stebi, kada suklysite, pasiduosite provokacijai ir pan.

ŽUVYS. Galimos naujienos, susijusios su darbu, nuosavybe, gyvūnais. Turbūt labiau parūps ir fizinė bei dvasinė šeimos narių, augintinių sveikata, higiena. Vienas aktualus reikalas gali pakrypti netikėta linkme.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Eik tu velniop

Eik tu velniop portretas
Svetimų idėjų vagilka...
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių