Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 26 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė liepos 26-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Nemanykite, kad artimiausi žmonės jus supranta blogiau už mažai pažįstamus. Neabsoliutinkite savo norų bei išvadų, neprovokuokite agresijos. Stenkitės būti tolerantiški, supratingi. Tai padės išsaugoti asmeninius santykius.

JAUTIS. Pasistenkite išlikti sveiki ir žvalūs. Nepatariama eksperimentuoti su dietomis, ragauti neįprastų patiekalų bei gėrimų. Nebūkite išsiblaškę, eksploatuodami buitinę bei kitokią techniką.

DVYNIAI. Tikėtini intriguojantys pasiūlymai, provokuojančios situacijos. Leisdamiesi į meilės ar kitokius nuotykius pagalvokite apie pasekmes, kad užsimiršę nenueitumėte per toli.

VĖŽYS. Diena bus ne tokia maloni, kokios tikitės. Staiga galite pasijusti inertiški, išsieikvoję. Namų atmosfera bus atpalaiduojanti tik tuo atveju, jeigu sėkmingai užbaigėte neatidėliotinus darbus ir dabar jūsų sąžinė rami.

LIŪTAS. Nuotaiką skaidrins susitikimai su bendraminčiais ir su tais žmonėmis, kurie toleruoja, priima jūsų keistenybes, pomėgius, siekius. Net kritika bus savotiškai intriguojanti. To, kas žeidžia, sugebėsite „negirdėti”.

MERGELĖ. Jums rūpės reikalai, kurie duoda arba atima nemažai pinigų. Galite vykti apsipirkti arba ieškoti būdų, kaip geriau ką nors parduoti, išnuomoti ir pan. Nepersistenkite išlaidaudami, ypač vaikų, partnerio labui, nes galite neįtikti.

SVARSTYKLĖS. Diena pažers šūsnį emocijų. Labiau atsižvelkite į kitų žmonių poreikius bei interesus, antraip jūsų elgesys bus nesuprastas. Stenkitės keisti savo požiūrį, o ne laužyti nusistovėjusius ryšius.

SKORPIONAS. Šiandien galite ramiai sau atsidėti meditacijoms, svajonėms ir menui – vis tiek nieko praktiško nuveikti nepavyks. Regis, jūsų organizmas reikalaus poilsio, fiziškai būsite lengvai pažeidžiami.

ŠAULYS. Galite tikėtis įvairių kontaktų, susitikimų. Galbūt įsijungsite į kokią nors bendraminčių grupę, vyksite į masinį renginį, varžybas ar kt. Padidės sportinis azartas, polinkis rizikuoti. Venkite abejotinų avantiūrų.

OŽIARAGIS. Nekaip jausitės, jeigu pasirodys, kad kažkokios jūsų pastangos nuėjo niekais. Gali atsirasti pareigų, kurių visiškai nesinorės imtis, tačiau išsisukti bus beveik neįmanoma.

VANDENIS. Šiandien dairysitės ko nors nekasdieniško, bėgsite nuo rutinos. Galima išvyka į pramoginį renginį, parodą, varžybas, pobūvį. O galbūt jus sudomins ekskursijos bei kiti būdai plėsti akiratį.

ŽUVYS. Diena bus gana problemiška, jeigu daug tikitės iš partnerio arba esate nuo jo finansiškai priklausomi. Vertėtų labai apdairiai elgtis su pinigais, nuosavybe. Skolindami pinigus, vertingus daiktus, protingai apsidrauskite. Saugokite nuo pavojų vaikus.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Atėjo

Atėjo portretas
Šv. Ona - su duona, su uoga, su subine nuoga. Visoms ONOMS VALIO!!!
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių