Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 25 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė liepos 25-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Turėsite progą išsklaidyti neigiamą įspūdį, rasdami problemos sprendimą arba įveikdami kokią nors kliūtį. Jau nutrūkstantys ryšiai turėtų sutvirtėti, jeigu nuoširdžiai to sieksite.

JAUTIS. Regis, ieškosite būdų pademonstruoti, ką sugebate, stengsitės gauti daugiau pajamų arba užsitikrinti kitų pagalbą. Pravartu koreguoti gyvenimo būdą, apsilankyti grožio ar masažo salone, sporto klube. Galbūt įsigysite augintinį.

DVYNIAI. Ši diena palanki veiklai susijusiai su kūryba, įvairiomis pramogomis. Skirkite laiko pasimatymams, bendravimui su vaikais. Turbūt be pastangų pavergsite patinkančio asmens širdį. Visgi gali būti, kad jūs vienpusiškai įkliūsite į meilės apžavų tinklą.

VĖŽYS. Geriausia būtų šią dieną paskirti šeiminiams reikalams. Palanku tvarkyti, prižiūrėti, puoselėti savo gyvenamąją patalpą, žemės sklypelį. Daugiau širdies šilumos dovanokite artimiems žmonėms – jie neliks skolingi.

LIŪTAS. Ši diena gali suteikti ir pramogų, ir naudos. Aktualūs turėtų būti kelionių ar su informacija, reklama, mokslu susiję reikalai. Bendraudami su mielais jums žmonėmis negailėkite šiltų padrąsinimų.

MERGELĖ. Galite sėkmingai tvarkyti komercinius reikalus, užsiimti verslu, racionaliai apsipirkti. Tarpusavio santykiuose šiandien atsiras daugiau harmonijos, supratimo, o galbūt įsižiebs ir romantiškų vilčių.

SVARSTYKLĖS. Sumaniai elgsitės su aplinkiniais ir lengvai darysite jiems įtaką. Jeigu ilgai kentėte vienišumą, galbūt jus sušildys romantiškų vilčių spinduliai. Visgi staiga užplūdę norai gali būti didesni už jūsų galimybes.

SKORPIONAS. Šiandien užplūs abejonės, kažką kuždės keistos nuojautos. Jausite, kad kai kurias savo klaidas privalote ištaisyti, jeigu norite toliau gyventi ramia sąžine. Pravartu vienumoje apsvarstyti tolesnius žingsnius.

ŠAULYS. Ši diena tinkama susitikimams, kolektyviniams renginiams, draugystės ir meilės ryšių stiprinimui. Savo supratingumu galite pakerėti aplinkinius, pelnyti palankumą.

OŽIARAGIS. Būsite gana praktiški. Atsiras galimybių pataisyti kai kuriuos reikalus. Jeigu nevengsite bendrauti, gausite ypač reikalingos informacijos. Galite sužadinti kitų susidomėjimą tuo, ką siūlote ar kuo užsiimate.

VANDENIS. Besiklostantys įvykiai turbūt paneigs arba patvirtins, ar jau kurį laiką mąstote ir elgiatės teisingai. Būsite linkę pasidalinti žiniomis ir patirtimi su kitais. Regis, kils pagunda rinktis kelionės maršrutą ir lėkti prasiblaškyti toliau nuo namų.

ŽUVYS. Aktualūs bus psichologiniai arba finansiniai klausimai. Galite kalbėtis su asmeniu, kuris gerai išmano jums rūpinčius reikalus. Tai padės jums rasti svarbų atsakymą. Arba kaip tik jūsų gili įžvalga kažkam pasitarnaus.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių