Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 23 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė liepos 23-iajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Būsite atkaklūs, darbštūs, dėl savęs ir kitų pasiryžę kalnus nuversti. Turėtumėte nepriekaištingai atlikti dalykines ir buitines užduotis, o vėliau dar dosniai skirti dėmesio tiems, kurie jus myli, laukia iš jūsų romantikos, pramogų.

JAUTIS. Būsite geranoriškai nusiteikę, dosnūs. Daug dėmesio skirsite vaikams, artimiems žmonėms, gerbėjams. Vilios laisvalaikio pramogos, šou renginiai, sportas, loterijos, kūrybinė veikla. Tikėtini neblogi pasiekimai.

DVYNIAI. Šiandieninės dangaus įtakos skatins jūsų atvirumą, malonų elgesį su kitais. Galima nauda per reklamą, komercinę veiklą. Jeigu jums reikia pagalbos ar patarimo, visų pirma kreipkitės į artimus žmones.

VĖŽYS. Stengsitės būti atlaidūs ir gailestingi tiems, kas jus nuskriaudė, įžeidė arba jūsų nesupranta. Regis, kitiems nepagailėsite nuoširdžių patarimų arba patys to sulauksite iš artimos aplinkos asmenų ar socialiniuose tinkluose. Nenuviltų ir meilės pasimatymas.

LIŪTAS. Rėmėjas, gerbėjas nustebins savo dosnumu, arba kaip tik jūs atversite savo kilnią širdį ir piniginę asmeniui, kuris parodys deramą dėmesį, paglostys jūsų savimeilę. Galbūt kas nors grąžins skolą arba įteiks dovaną.

MERGELĖ. Emocijų ir įvairiausių minčių sukels dominančio asmens poelgis. Jeigu esate išvykę, ims kamuoti namų ilgesys, o jeigu sukatės kasdienybės verpete, pradėsite nerimauti, kad jūsų gyvenimas stokoja spalvų, prasmingumo.

SVARSTYKLĖS. Galite prisikurti iliuzijų, rožinių ateities planų. Netinkama diena reikšti asmenines ambicijas, demonstruoti iniciatyvą, atkaklumą. Stenkitės rasti aukso vidurį tarp realybės ir svajonių bei protingai įvertinti savo galimybes.

SKORPIONAS. Jeigu bus galimybė, susitikite su gerais bičiuliais, prasiblaškykite, atitrūkite nuo įgrisusių rūpesčių. Mokėkite pasidžiaugti svetima sėkme. Galbūt pavyks atnaujinti nutrūkusį, bet jums vis dar svarbų ryšį, partnerystę.

ŠAULYS. Tikriausiai teks kalbėtis, derėtis profesiniais, verslo klausimais, dalyvauti pristatyme, susirinkime ar kt. Galbūt bus priimtas sprendimas, kuris jums teikia vilčių dėl platesnių perspektyvų. Regis, bus už ką padėkoti draugui, pažįstamam asmeniui.

OŽIARAGIS. Jus gali užvaldyti dideli troškimai. Galbūt naujai regėsite dalį savo perspektyvų. Tikėtina, kad nepažįstamas asmuo mėgins įsiveržti į jūsų įprastą gyvenimą, kaip nors jį keisti. Įmanoma kelionė.

VANDENIS. Šiandien ypač domėsitės erotika, psichologija, parapsichologija arba finansinėmis avantiūromis. Bus nemažai kalbama apie mokesčius, paskolas, paveldėjimą, draudimą. Drąsiai galite derėtis dėl finansinių dalykų.

ŽUVYS. Jums teks derinti savo norus, planus ir skonius su partnerių, nes tik kompromisinis sprendimas visiems išeis į naudą. Gerų dalykų galite prisigalvoti ir nuspręsti drauge su mylimu žmogumi, šeima.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių