Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 21 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, antradieniui.

AVINAS. Diena žada seksualumo, kūrybiškumo proveržį. Regis, sugebėsite suderinti intensyvią darbinę, ūkinę veiklą bei stiprius jausmus. Vargu ar pavyks išvengti išlaidų, susijusių su netikėtais vaikų poreikiais.

JAUTIS. Galite pajusti didelį kai kurių asmenų nepasitikėjimą arba patys įtariai žvelgsite į tuos, kurie gina kitokią poziciją. Skirkite daugiau laiko sau ir šeimai. Atminkite, kad ne vien išorinis komfortas reikalingas artimiesiems. Dar svarbiau – nuoširdus dėmesys.

DVYNIAI. Galite vykti į netolimą kelionę, sudaryti sutartis, reklamuotis. Galima tikėtis įdomių renginių, susitikimų. Nežiopsokite kelyje ir nepraleiskite pro ausis vertingos informacijos.

VĖŽYS. Jausite stiprų vidinės ramybės ir išorinio komforto poreikį. Galite tartis dėl nuosavybės arba verslo reikalų, papildomo darbo ir pan. Turbūt stengsitės pagerinti savo įvaizdį įsigydami modernų daiktą ar įgydami naują gebėjimą.

LIŪTAS. Dėl susiklosčiusių aplinkybių galite atsidurti dėmesio centre. Svarbūs įvykiai, darbai judės didėjančiu tempu. Regis, nestokosite iniciatyvos ir darbštumo, tačiau suklysti labai lengva. Paskubėjus galima daug ką sugriauti, pakenkti įvaizdžiui.

MERGELĖ. Slapta veikla gali duoti apčiuopiamų rezultatų. Tačiau nederėtų apgaudinėti, sukčiauti – tai pakenktų ne tik jūsų reputacijai. Savo veiksmus turėtumėte labiau derinti su aplinkiniais, antraip gali atsirasti nenumatytų kliūčių.

SVARSTYKLĖS. Galima turininga išvyka, reikšmingas pokalbis, susitarimas, pasiūlymas. Būsite gana išradingi, energingi ir darysite didelę įtaką kitiems. Galimos netikėtos permainos.

SKORPIONAS. Šiandien nebus kada ilsėtis. Jeigu blaškysitės ar delsite, gali nukentėti kai kurie jūsų interesai arba teks keisti numatytus planus. Tačiau svarbu ne tik platūs užmojai, bet ir pozicijos aiškumas, veiksmų bei siekių konkretumas.

ŠAULYS. Naudingas gali pasirodyti bendras projektas su užsieniečiais, įtakingais partneriais. Regis, jums pavyks sustiprinti savo autoritetą. Galite tvarkyti su logistika, teise, studijomis susijusius formalumus.

OŽIARAGIS. Pravartu išsiaiškinti su partneriais ar draugais finansines problemas, aptarti skolinimosi, kreditavimo, paramos galimybes. Iš pažįstamo žmogaus gauta informacija išties gali padėti sutvarkyti turtinius, piniginius, mokesčių, verslo reikalus.

VANDENIS. Aplinkybės turėtų būti jums palankios, mėginant įrodyti savo teisybę, atsikovoti prarastas pozicijas. Seksis rasti reikiamų partnerių, padėjėjų. Visgi labai svarbu nepasirodyti silpniems, neapsisprendusiems ar nepatikimiems.

ŽUVYS. Gali išsispręsti aktualus klausimas, susijęs su darbu, verslu, nuosavybe arba vaikais, augintiniais. Ryžtingos pastangos suteiks jums naujų galimybių. Saugokite sveikatą.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių