Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 20 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė liepos 20-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Nesuklyskite pasikliaudami vien savo nuožiūra ir manydami, kad patys vieni galite viską pakeisti. Gali sužlugti kai kurie jūsų planai arba atsiras laikinų kliūčių jiems įgyvendinti.

JAUTIS. Naujienų galite sulaukti iš giminaičių, draugų. Reikalą, susijusį su kelione, pervežimu, ryšiais, gali tekti koreguoti. Kontroliuokite savo kalbą, jeigu nenorite pakenkti draugystei, asmeniniams santykiams bei savo autoritetui.

DVYNIAI. Nelengva dienelė. Bus sunku susitaikyti su aplinkinių savanaudiškumu, nesiskaitymu. Beje, kitiems gali atrodyti, kad būtent jūs kuriate įtampą ir kitiems kenkiate. Kažkoks jūsų planas gali pakibti ant plauko.

VĖŽYS. Galimi nesusipratimai dėl jūsų ar artimų žmonių poreikių, išaugusio noro patenkinti savanaudiškus troškimus. Gali tekti aiškintis dėl finansinės ar kitokios atsakomybės, įsipareigojimo, vertybinės orientacijos ar pan.

LIŪTAS. Šiandien ne tiek daug pavyks padaryti, kiek planuojate. Atsiras nenumatytų kliūčių. Būsite linkę slapukauti, veltis į neaiškias avantiūras. Gali išaiškėti už jūsų nugaros rezgama klasta, intrigos. Venkite alkoholio, svaigalų, nekokybiško maisto.

MERGELĖ. Būsite linkę ieškoti pažinčių, ryšių. Jums gali trūkti realybės jausmo, objektyvumo, todėl gresia nusivylimai, nuostoliai. Pasistenkite nesugriauti to, kas jums be galo svarbu.

SVARSTYKLĖS. Galima įtempta atmosfera darbe. Kaip įmanydami venkite paviršutiniškumo, atsainumo. Būtina savitvarda, taktas, antraip galite daug netekti. Labiau pasirūpinkite sveikata, subalansuokite mitybą.

SKORPIONAS. Mintys ir kalbos suksis apie studijas, užsienį, globalinius įvykius, svarbius vizitus ir pan. Galbūt teks atstovauti viešiems interesams, leistis į kelionę arba turėti su tuo susijusių rūpesčių.

ŠAULYS. Jausite tam tikrą finansinę krizę ar jos grėsmę. Jus gali suerzinti partnerių egoizmas arba apvilti žmogus, iš kurio nemažai tikėjotės. Tam tikra prasme gali paaiškėti, kad viršijote savo galimybes.

OŽIARAGIS. Galite patirti nemalonumų, kurti nerealius planus. Vis dėlto nei materialiniai, nei kiti sunkumai nesutrukdys pasiekti užsibrėžto tikslo, jei tik sugebėsite susitarti su kitais žmonėmis, suderinti interesus.

VANDENIS. Gali būti, kad vilios nelegali veikla, uždraustas vaisius arba neduos ramybės svetima nauda. Tai gali kiek pakenkti jūsų reputacijai, piniginei arba prislėgti sąžinę. Turite kontroliuoti save, kad išvengtumėte slidžių pagundų.

ŽUVYS. Galimi išbandymai santykių ir kūrybos sferoje. Rūpesčių gali sukelti vaikai. Jausite poreikį įsimylėti, kad ir trumpam. Regis, nebūsite išrankūs ir tuo stebėsis jūsų draugai.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių