Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 18 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė liepos 18-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Aktyviai ir noriai bendrausite. Seksis romantinių ieškojimų, meilės, kūrybos, pasirodymų srityse. Nevengsite imtis iniciatyvos, rizikuoti. Galima trumpa kelionė, patraukli pažintis. Visgi vakarą skirkite šeimai.

JAUTIS. Diena gana palanki ir materialiniu požiūriu, ir bendravimo prasme. Galbūt skirsite daugiau lėšų ir laiko išvaizdai, kūno priežiūrai – puošitės, jauninsitės. Tikėtina trumpa kelionė arba susitikimas, kuris atneš nemažai įspūdžių.

DVYNIAI. Seksis tarpininkauti, kitiems daryti norimą įtaką. Staiga pajusite pasiilgę įvairių žemiškų malonumų, atsipalaidavimo. Mielai linksminsite kitus, flirtuosite, laidysite komplimentus.

VĖŽYS. Išmintingiau elgsitės, jeigu mažiau pasakosite aplinkiniams apie savo planus, pažiūras. Stenkitės subtiliai atsiriboti nuo to, kas jus vargina, ir praleisti laiką taip, kaip trokšta jūsų kūnas bei siela.

LIŪTAS. Jausitės kupini jausmų ir emocijų. Norėsis iki soties plepėti ir pramogauti su draugais. Tiktų stovyklauti, dalyvauti varžybose ar kažką kolektyvinio organizuoti, koordinuoti.

MERGELĖ. Tai bus tikra darbo diena, net jei darbo savaitė baigėsi. Tiesiog negalėsite iš galvos išmesti dalykinių, ūkinių reikalų arba savo pareigų tėvams. Turėkite drąsos išreikšti gerus jausmus. Tuo galite daug ką pakeisti į gera.

SVARSTYKLĖS. Šiandien veršitės kuo toliau nuo namų. Ir iš tiesų – be naujų vaizdų, įspūdžių nepajustumėte gero savaitgalio. Jums būtina nors trumpa permaina. Paslaugumu nustebins nepažįstami žmonės, su kuriais galbūt teks bendrauti.

SKORPIONAS. Nedramatinkite gyvenimo sunkumų. Pasaulis ne toks blogas, nepaisant to, kad retkarčiais reikia grąžinti skolas, vykdyti pažadus, laikyti egzaminus ir kt. Turininga išvyka, pasimatymas, pramoga gali pataisyti jūsų nuotaiką, praplėsti akiratį.

ŠAULYS. Šiandien jums seksis neblogai, nestokosite gero ūpo, sportinio azarto, kūrybinio ir romantiško polėkio. Patartina bendrauti taip, kad visiems būtų malonu. Jei spinduliuosite emocinę šilumą, to paties galėsite tikėtis ir iš aplinkinių.

OŽIARAGIS. Domėsitės grožio profilaktika, dietomis, madingais apdarais, naminiais augintiniais. Galite elgtis kiek neįprastai. Jeigu pernelyg atvirai demonstruosite savo norus, tai gali nepatikti artimam žmogui.

VANDENIS. Atsidėkite malonumo teikiantiems darbams, ilsėkitės, bendraukite su mielais žmonėmis. Galite patirti žavių akimirkų, jeigu esate paskyrę pasimatymą, siekiate sublizgėti scenoje arba „sergate“ už savo vaikų, kitų numylėtinių sėkmę.

ŽUVYS. Užuovėją teiks šeima, artimieji. Tačiau daug lems jūsų nuotaikos. Gali būti, kad stengsitės atlikti tam tikrus žemės ir buities darbus, sieksite komforto. Jei tai darysite ne vien savo jėgomis, reikalai klostysis žymiai lengviau. Vakaras žada pramogų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių