Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 16 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė liepos 16-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Ši diena atneš įvairių dialogų, rimtų ir nerimtų kalbų poreikį, skatins pasikeisti nuomonėmis su artimos aplinkos žmonėmis, kolegomis. Būsite nusiteikę išklausyti kitus, patarti. Turėtų sektis su reklama, transportu susijusi veikla.

JAUTIS. Šiandien jūsų sugebėjimai bus nukreipti pinigams uždirbti. Galima tikėtis naudos iš komercinės veiklos. Turbūt pavyks pasirašyti naudingą sutartį. Jeigu turite savo įmonę, rūpinsitės jos dizainu, įvaizdžiu.

DVYNIAI. Regis, planuosite, galvosite, ką gausite arba prarasite dėl asmens, kuris jumis domisi ir kažką siūlo. Tikriausiai pajusite didelę atsakomybę už vaikų auklėjimą, jų ateitį.

VĖŽYS. Kai kuriuos nesklandumus vaizduotėje išgyvensite giliau, nei jie iš tikrųjų to verti. Galbūt gausite keistą laišką, žinutę. Daugiau dėmesio skirkite šeimos nariams. Tai padės išsaugoti tarpusavio supratimą ir ryšį.

LIŪTAS. Tikriausiai nemažai nuveiksite savo ir kitų labui, aplankysite bičiulį arba užmegsite naują svarbią pažintį. Sugebėsite valdyti aplinkybes, megzti reikalingus pokalbius.

MERGELĖ. Profesinės, finansinės jūsų ambicijos arba susidomėjimas įtakingu asmeniu paskatins konkrečiai veikti ir priimti atsakingą pasiūlymą. Regis, dėl to nepasigailėsite.

SVARSTYKLĖS. Tai, kas kėlė abejonių, pagaliau vienaip ar kitaip išsispręs. Tikriausiai priartėsite prie tikslo, kuris susijęs su užsieniu arba kultūra, studijomis, karjera. Iš toli gausite žinią arba sulauksite svečio.

SKORPIONAS. Tikėtinos finansinės įplaukos arba išlaidos, susijusios su partneryste, palikimu, draudimu, paskolomis. Gali kilti noras atsikratyti nereikalingų, įgrisusių daiktų ir su jais susijusių prisiminimų. Taip ir padarykite.

ŠAULYS. Šiandien aktyviai bendrausite. Tačiau bus nelengva suprasti kitus, nes jie linkę slopinti tikruosius savo jausmus ir impulsus. Beje, flirtas, romantiški nuotykiai gali ypatingai įpareigoti.

OŽIARAGIS. Sėkmę gali atnešti darbas arba santykiai, neperžengiantys jūsų dalykinio gyvenimo ribų. Galite tikėtis reikšmingo nutikimo arba pokyčių darbe. Konkrečių rezultatų galima tikėtis iš planuotų susitikimų.

VANDENIS. Šiandienė sėkmė labai priklauso nuo jūsų žavesio ir gerbėjų palankumo. Ji bus akivaizdi, jeigu jūsų veikla susijusi su pramogų verslu, menais, vaikais, grožiu. Tikėtina, kad gausite pakvietimą į pasimatymą, pobūvį ar šou renginį.

ŽUVYS. Gali pasireikšti jūsų globėjiškumas, rūpestingumas, tačiau bus tam tikrų išskaičiavimų. Galbūt stengsitės kažkam įtikti, tikėdamiesi naudos. Tikėtinos išlaidos, susijusios su namų remontu, apdaila, šeimos narių gerove.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių