Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (lapkričio 18 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė lapkričio 18-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Būsite darbingai nusiteikę. Jums pavyks pasitelkti žinias, patirtį ir pagerinti savo pozicijas, kažkuo pasižymėti. Kitiems darysite nemažą įtaką. Turėtumėte daug nuveikti. Visgi vakare viršų ims emocijos, impulsyvumas, ir tai gali kai ką sugadinti.

JAUTIS. Galite gauti aktualių žinių arba pasiūlymą, susijusį su švietimu, užsieniu, kultūra ar kitu jus dominančiu dalyku. Dėsite nemažai pastangų, jeigu norite pademonstruoti kompetenciją, išvykti į kelionę, įsigyti vertingą pirkinį ar pan.

DVYNIAI. Ši diena bus svarbi tiems iš jūsų, kurie tvarko investicijų, palikimo, draudimo reikalus, dalijasi įtakos sferas ar pelną. Dėl kai ko pavyks nesunkiai susitarti, tačiau ir dilemų neišvengsite.

VĖŽYS. Regis, antroji pusė darys spaudimą dėl norimo sandorio, pirkinio, arba kaip tik jūs turėsite įrodinėti, kad to dalyko tikrai reikia. Kita vertus, jums nuoširdžiai norėsis gerai sutarti su kitais bei dalytis tuo, ką turite ir ką žinote. Deja, įmanoma grubi reakcija.

LIŪTAS. Regis, šiandien pasijusite nepakeičiami tam tikroje srityje. Gali pasisekti ieškantiems rimtesnės savirealizacijos. Drąsiau imkitės iniciatyvos, nebijokite reformų. Tačiau, jei nekaip jaučiatės, simptomų neignoruokite.

MERGELĖ. Ši diena veikiausiai nenuliūdins. Jums puikiai seksis bendrauti, ypač su augančia karta, gerbėjais. Galbūt jus užburs dviprasmiškas flirtas. Neišlaidaukite iš abejotinų paskatų.  

SVARSTYKLĖS. Šiandien tiktų kartu su artimaisiais aptarti svarbius šeimai planus, peržiūrėti bendrą biudžetą, susitvarkyti namus, garderobą. Vakare dėl smulkmenos gali kilti buitinė scena. Pasistenkite neprovokuoti agresijos, negadinkite daiktų.

SKORPIONAS. Diena palanki tarpininkavimui, reklaminei veiklai, mokymuisi, kūrybai. Puikiai dirbs ir galva, ir liežuvis. Regis, savo žiniomis ir komunikabilumu aplinkiniams darysite gerą įspūdį. Atsargiai su technika. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

ŠAULYS. Šiandien su jumis bus malonu bendrauti, seksis reikštis socialiniuose tinkluose. Turbūt pasieksite neblogų rezultatų dominančioje srityje, nes mokėsite pasitelkti patirtį ir padaryti puikų įspūdį.

OŽIARAGIS. Gera diena tvarkyti reikalus, kurie vienaip ar kitaip susiję su komfortu, nekilnojamuoju turtu, pinigais. Visgi, kad ir ką darytumėte, venkite konfrontacijos, nekenkite kitiems.

VANDENIS. Pasižymėsite įžvalga, subtiliu požiūriu, taiklia argumentacija. Jums seksis protiniai ir meniniai dalykai, tačiau praktinės iniciatyvos ir energijos gali pristigti. Nepersitempkite. Nesielkite impulsyviai, saugokitės avarinių situacijų.

ŽUVYS. Daug emocijų patirsite bendraudami su aplinkiniais. Galbūt užmegsite naują arba atnaujinsite seną reikšmingą pažintį. Saugokite artimuosius nuo nevykusių pagundų, beprasmio išlaidavimo.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Astrologija barnumo metodas

Astrologija barnumo metodas portretas
Paieškokite. Pamatysite, kad tai tik melas,satanizmo apraiška. Apie tai: astrologija - velnio darbai skaitykime.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių