Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (lapkričio 16 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė lapkričio 16-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Turėsite nemažų ambicijų, dėl jų nesibodėsite netgi klastų, intrigų. Sunku tikėtis, kad pavyks nesinervinti dėl pastebėtos nepagarbos ar kritikos. Galimi piniginiai praradimai dėl nenumatyto įvykio.

JAUTIS. Jausitės šiek tiek netikri dėl to, ką darote ir ko siekiate. Galbūt graušitės dėl jums svarbaus asmens ištartų žodžių arba to, ką patys pasakėte. Baugins numatomos išlaidos, artėjantis būtinasis atsiskaitymas ar kt. Lengva užsikrėsti pavojinga infekcija.

DVYNIAI. Galimi nesusipratimai profesiniuose ar asmeniniuose santykiuose. Tikriausiai nelabai pasitikėsite savo jėgomis ir patrauklumu, slėgs konkurencija, baugins galimybė užsikrėsti. Gali pakibti ant plauko svarbus jums ryšys, sutartis ar kelionė.

VĖŽYS. Regis, stengsitės dirbti ir užsidirbti, įsitvirtinti arba neprarasti esamų pozicijų. Visgi pradėtų darbų tobulai nenudirbsite bei visiems neįtiksite, kad ir kaip stengtumėtės. Raskite balansą. Neleiskite, kad su jumis nepagarbiai elgtųsi.

LIŪTAS. Jūsų galimybės gali būti šiek tiek suvaržytos, arba patys save varžysite nežinodami, kokiam tikslui pirmiausia derėtų eikvoti savo energiją ir laiką. Būsite neramūs, jei laukia pristatymas, konkursas, pasimatymas ar pan. Pasitikėkite savimi.

MERGELĖ. Galite klysti spręsdami apie kitus žmones, jų ketinimus, pasiūlymus, tačiau pasąmoningai sugebėsite tinkamai reaguoti (arba kaip tik nereaguoti) į keistas provokacijas. Be reikalo neišlaidaukite, saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS. Tikėtini reikalai, susiję su dokumentais, pirkimo-pardavimo, nuomos sutartimis, žiniasklaida, reklama. Ne viskas bus sklandu, tačiau susidorosite. Kur kas blogiau veiks įtampa santykiuose, apgaulės, intrigos.

SKORPIONAS. Galite neišvengti klaidų arba nuostolio ne dėl savo kaltės. Nepersistenkite puošdamiesi, apsipirkdami, tenkindami artimųjų poreikius – galimos neracionalios išlaidos ir gero skonio trūkumas. Pasisaugokite infekcijų.

ŠAULYS. Būsite labai jautrūs, emocionalūs, tačiau įžvalgūs vertindami psichologinius niuansus. Meilės ir pinigų, turto reikaluose kitiems galite atrodyti šiek tiek lengvabūdiški.

OŽIARAGIS. Šiandien energijos stokosite, tačiau ir neskubėdami galite daug ką suspėti. Atkreipkite dėmesį į smulkmenas, mažus ir keistus ženklus, nesusipratimus. Nederėtų spontaniškai sudarinėti sutarčių, pasirašinėti dokumentų. Labiau prižiūrėkite vaikus.

VANDENIS. Nelabai sėkmingai darbuositės ir bendrausite. Regis, dalykinius ir visuomeninius reikalus teks tvarkyti neįprastoje aplinkoje arba virtualiu būdu. Nederėtų išlaidauti, pirkti neplanuotų daiktų, leistis į nuotykius, rizikuoti.

ŽUVYS. Su didelėmis ambicijomis šiandien toli nenuvažiuosite. Pasistenkite geriau suprasti kitus žmones, pažabokite norą elgtis nedisciplinuotai. Ir nesvajokite apie lengvą praturtėjimą, nes galite užkibti ant sukčių kabliuko.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių