Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (lapkričio 11 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė lapkričio 11-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Šiandien jums ypač svarbu bus bendrauti su žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų karjera, autoritetas. Pravartu tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo, derinti nuomones, interesus, finansinius išteklius.

JAUTIS. Galite gauti perspektyvų pasiūlymą, susijusį su jūsų kompetencija, arba ilgai lauktą žinią iš užsienio. Regis, nestigs ūkinių darbų bei noro jų imtis. Galbūt iš esmės tvarkysite namus, sodybos aplinką.

DVYNIAI. Artimieji neatsisakys jūsų paremti, jeigu prireiks jų palaikymo. Tačiau prireiks kantrybės ir sumanumo, norint įkalbėti namiškius prisidėti prie jūsų sumanymų. Galite sužinoti kažką nauja apie savo vaikus ar mylimą asmenį.

VĖŽYS. Šiandien gali gauti nelabai pageidaujamos informacijos, tačiau iš esmės ši diena nebloga. Ypač tiems, kurie geba bendrauti, partneriauti, tarpininkauti tarpusavyje oponuojančioms pusėms. Turėtų pavykti susitarti dėl svarbių dalykų.

LIŪTAS. Palankus metas įvairioms veikloms, ypač nuotolinėms. Gali tekti aiškintis atsakomybės, pareigų, atlygio klausimus, tvarkyti su ryšiais, informacija, reklama, įvairiais raštais susijusius reikalus.

MERGELĖ. Nersitės iš kailio, rūpindamiesi vaikais, tvarkydami verslo bei nuosavybės reikalus. Tikėtinas naudingas pirkinys. Apskritai, jei dabar yra įmanoma, būsite nusiteikę pademonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis tai būtų.

SVARSTYKLĖS. Jūsų aktyvumas pataikys į tikslą, jeigu nebus paremtas savanaudiškais kėslais ir kitų nevertinimu. Galite tikėtis paramos. Didelė tikimybė, kad imsitės reformų.

SKORPIONAS. Šiandien seksis bendradarbiauti, derinti interesus, aiškintis santykius. Vakare jau norėsis asmeninės erdvės be jokių trukdymų ir plepalų. Jeigu tai pavyks, jausitės komfortiškai. Galite išgirsti gandus, kurie nenuliūdins.

ŠAULYS. Tikėtinas naudingas susitarimas, dėmesio verta informacija, kuria pavyks puikiai pasinaudoti. Nekreipkite dėmesio į vieną kitą nedraugišką repliką, drąsiai argumentuokite ir ginkite savo poziciją.

OŽIARAGIS. Ši diena bus darbinga, o gal ir kažkuo ypatinga. Regis, nebus nieko, kas galėtų stoti jums skersai kelio. Galbūt netikėtai gausite atsakymus į tai, kas atrodė neišsprendžiama.

VANDENIS. Ramybės neduos neišspręsti finansiniai klausimai. Šiek tiek nekantrausite ir tuo atveju, jeigu ruošiatės egzaminui, pristatymui arba laukiate naujienų iš užsienio. Regis, jų sulauksite, tačiau ne visa informacija jums patiks.

ŽUVYS. Santykių tema bus ypač svarbi šiandien. Regis, pasijusite tvirtai apsisprendę dėl savo įsipareigojimo meilės partneriui, šeimai, dėl draugystės arba santuokos perspektyvos.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių