Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 6 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė kovo 6-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Rytas gali būti nervingas. Pasiruoškite argumentų, jeigu nepavyko koks nors darbas, įsipareigojimas ar esate padarę klaidų, pakliuvę į intrigų voratinklį ir pan. Nuotaiką vėliau gali pakelti kūrybinė savirealizacija, flirtas.

JAUTIS. Raskite laiko pasitvarkyti buityje, saugokite artimuosius nuo nevykusių pagundų, beprasmio išlaidavimo. Neužsimerkite, jei kažkam iš artimųjų sunku, reikia paguodos, padrąsinimo ar konkrečios paramos.

DVYNIAI. Šiandien galite susidurti su žmonėmis, kurių nesitikėjote sutikti arba stengėtės pamiršti. Sklandžių pokalbių nesitikėkite. Ir trumpo pabendravimo užteks, kad kiltų įtarimų ar nuoskaudų.

VĖŽYS. Tikriausiai būsite raginami imtis praktinių reikalų, ką nors skaičiuoti, organizuoti. Tai bus nelengva ir turbūt ne dėl jūsų kaltės. Kažkas pasirodys nepatikimas, nevykdantis įsipareigojimų, dėl ko savo ruožtu trikdysis jūsų veikla.

LIŪTAS. Šiandien jus gali kiek nuliūdinti nedidelis incidentas bendraujant arba sugadintas daiktas, nepateisintas lūkestis. Vakarop imsite nerimauti dėl neišspręstų asmeninių ar šeiminių problemėlių.

MERGELĖ. Šiandieną saugokitės aferistų ir pagundų išlaidauti, veltui gaišti laiką. Bendraudami pasverkite savo žodžius, neliežuvaukite, nes dėl ne laiku ir ne vietoje ištartų frazių galite turėti nemalonumų.

SVARSTYKLĖS. Šiandieną su apmaudu gali tekti konstatuoti, kad piniginės turinys neatitinka poreikių. Tam turės įtakos mokėjimai, išlaidos, nesuteikiančios jokio malonumo. Pokalbiai su pažįstamais gali nustebinti keistomis naujienomis.

SKORPIONAS. Šiandieną venkite rizikingų pramogų ir atsitiktinių pažinčių. Per dideli norai ves į aklavietę. Pramoga, nuotykis gali baigtis nelinksmai. Visuose reikaluose klausykitės blaivaus proto balso.

ŠAULYS. Neverta dėti didelių vilčių į atsitiktinai nuskambėjusius pasiūlymus, pažadus. Tolimose kelionėse ir kontaktuose su nepažįstamais žmonėmis gresia nesusipratimai. Lengvai galite būti suklaidinti, apgauti ar apvogti.

OŽIARAGIS. Šiandieną lengva nusivilti aplinkiniais arba juos nuvilti. Stenkitės išsaugoti ramybę ir pataupyti pinigus. Nepatartina skolinti ir skolintis. Jeigu išgirsite nemalonių pastabų, priekaištų, nesivelkite į barnius, patylėkite.

VANDENIS. Būsite įsitempę ir be aiškių priežasčių sutrikę, nepatenkinti savimi bei pasauliu. Galbūt kamuos netikrumas dėl jums svarbių santykių, kito žmogaus jausmų. Nepatartina reikšti pretenzijas, garsiai įtarinėti, kritikuoti.

ŽUVYS. Gana prasta diena eksperimentuoti su dietomis, sveikata, grožiu. Darbus, kurių negalite prisiversti padaryti, nors būtinai reikia, paveskite kam nors kitam arba paprašykite pagalbos.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių