Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 5 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė kovo 5-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Darbe stenkitės laikytis dienotvarkės, nesileiskite išmušami iš vėžių. Jei liks jėgų ir laiko, namuose imkitės susikaupusių namų ūkio darbų. Emocijų suteiks užmaskuotas flirtas.

JAUTIS. Šiandien sugebėsite daug nuveikti, jei planingai naudosite laiką. Tačiau gali atsitikti ir taip, kad patenkinsite tik bendravimo poreikį. Nepiktnaudžiaukite artimos aplinkos žmonių paslaugumu.

DVYNIAI. Šiandien jums gali tekti rinktis iš kelių svarbių dalykų. Jums gali pavykti susitarti dėl apmokėjimo, honoraro, nuomos, kredito ar reikalingos paslaugos, prekės.

VĖŽYS. Nors ir turite problemų, apie kurias nenorite garsiai kalbėti, jas iš dalies turėtų kompensuoti pasisekimas darbe ar mokslo srityje. Pasistenkite kurti draugiškus santykius, pozityvią partnerystę.

LIŪTAS. Šiandien venkite skubotų sprendimų bei išvadų, kad ir kokia aiški situacija jums atrodytų. Labiau nei kitų žmonių nuomonių ir savo logikos paisykite intuicijos ir širdies balso.

MERGELĖ. Galite nustebinti ar sudominti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo elgesiu, argumentais. Jūsų idėjoms atsiras bendraminčių. Tuo metu nepritariantieji kol kas kukliai tylės.

SVARSTYKLĖS. Pasistenkite išvengti atviros konfrontacijos su valdžia, kolegomis. Pasinaudokite savo įžvalgumu ir subtiliai, gudriai išsiaiškinkite dalykus, kurie seniai neduoda jums ramybės.

SKORPIONAS. Tinkama diena deryboms, pasitarimams, naujiems projektams. Net nedidelė smulkmena gali atsiliepti jūsų autoritetui, reputacijai, todėl pasistenkite elgtis korektiškai, nelipti per kitų galvas, tinkamai save reprezentuoti.

ŠAULYS. Kruopščiai tvarkykite dokumentus, laiku sumokėkite mokesčius, palūkanas. Jei nedelsdami spręsite problemas, netrukus sulauksite ir palengvėjimo, ir kitų pagarbos.

OŽIARAGIS. Jeigu norite ne laikinų kompanionų, bendraminčių, o tikrų sąjungininkų, draugų, ir patys būkite draugiški, supratingi. Galvokite ne vien apie savo interesus.

VANDENIS. Šiandien nusiteikite tvarkyti susikaupusius smulkius reikalus. Už sąžiningą darbą galite būti įvertinti pagyrimu. Tik vargu ar jūsų užimtumu džiaugsis namiškiai.

ŽUVYS. Į kliūtis žvelkite kūrybiškai, būkite originalūs ir išradingi. Pamėginkite įgyvendinti slaptą planą. Aplinkiniai susidomės jūsų sugebėjimais, talentais. Regis, jus intriguos dominančio asmens paslaptingumas.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

MARY ECKLEY

MARY ECKLEY portretas
Noriu neribotai padėkoti šiam puikiam vyrui, vardu Dr ODION, šiandien esu laiminga, nes mano vyras dabar vėl kupinas meilės, mano vyras paliko mane pas kitą moterį vien todėl, kad turėjome nedidelį nesusipratimą. jis paliko mane ir pažadėjo, kad daugiau niekada nebegrįš. Aš verkiau visą dieną ieškodamas sprendimo, kuris padėtų man jį sugrąžinti. Tada „Instagram“ tinkle pamačiau dalijamąsi liudijimu, kurį pateikė ANGELA DAVIS. Aš jam atsiųstu el. laišką ir papasakosiu savo problemas, kurias turiu su savo vyru, ir jis pažada grąžinti jį namo per 3 dienas. iš tiesų jis yra nuostabus, jis padeda man susigrąžinti savo vyrą per 3 dienas, kurias jis pažada, o mano vyras grįš pas mane ir pažadės mane mylėti amžinai ir maldaus manęs dėl skausmo, kurį jis man sukėlė. Aš amžinai būsiu dėkingas dr. ODION ir nesustosiu skelbti jūsų vardo internete, kad žmonės pamatytų, kokia esate teisinga. Aš taip pat noriu visiems pasakyti, kad visada būsiu dėkingas šiam vyrui DR ODIONU už visa tai, ką jis padarė
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių