Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 29 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė kovo 29-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Diena bus produktyvi, jeigu nuosekliai sieksite numatyto tikslo nekreipdami dėmesio į smulkius trikdžius, replikas. Galimas susitarimas dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo. Saugokitės sukčių.

JAUTIS. Sumaniai tvarkysite dalykinius ir ūkinius reikalus. Turbūt pasitaikys progų papildomai užsidirbti. Seksis bendrauti su viršininkais, kolegomis. Visgi saugokitės sukčių, netapkite sąmokslo teorijos, reklamos ar apgaulingos virtualios prekybos auka.

DVYNIAI. Jums seksis sublizgėti kūrybos, vaikų ugdymo ar reklamos srityje. Kita vertus, padaugės iliuzijų, intrigų. Neužkibkite ant sukčių kabliuko, nebūkite patiklūs.

VĖŽYS. Gali kilti dilema, ar dėl gauto pasiūlymo keisti esamą padėtį, ar visgi likti prie to, kas įprasta, viską palikti savieigai ir pan. Galbūt vertėtų paklausyti artimo žmogaus patarimo.

LIŪTAS. Domins įvairi informacija, augs noras mokytis, atnaujinti žinias, vilios kolektyvinis šurmulys, diskusijos. Galite imti ar teikti interviu, aktyviai prekiauti, sudaryti sutartis. Pasirūpinkite finansinėmis, socialinėmis garantijomis.

MERGELĖ. Gana produktyvi diena. Nusimato naudingas dalykinis pokalbis. Galite papildomai užsidirbti pinigų iš kokios nors veiklos. Puikiai seksis tvarkytis buityje, spręsti turtinius reikalus. Būkite atidūs artimųjų poreikiams.

SVARSTYKLĖS. Viltys, susijusios su darbu, mokslu, verslu, planuotomis pajamomis, tikriausiai iš dalies pasiteisins. Saugokite savas ir svetimas paslaptis, neskleiskite gandų, saugokitės sukčių.

SKORPIONAS. Aktyvūs asmenys privers jus atlikti tai, kas neatidėliotina, kad ir kaip tingėtumėte. Tikėtinas konfidencialus susitarimas. Visgi bus lengva užkibti ant sukčių kabliuko, patikėti gandais. Atkreipkite dėmesį į vaikų užuominas, keistą jų elgesį.

ŠAULYS. Tikėtina informacija, kuria sugebėsite sėkmingai pasinaudoti drauge su bendraminčiais. Kita vertus, nepasitikėjimo, abejonių galbūt sukels jūsų šeimos narys. Mažiau klausykitės gandų ir apkalbų.

OŽIARAGIS. Būsite dalykiškai nusiteikę. Jeigu teks bendrauti su viršininku ar visuomene, aiškiai parodysite, kad esate neabejingi įvykiams darbe, šalyje, jaučiate atsakomybę. Galite būti raginami užimti konkrečią poziciją aktualiu klausimu.

VANDENIS. Regis, padaugės optimizmo, pasitikėjimo savimi. Jūsų viltys rasti teisybę, įgyti autoritetą ar trokštamą išsilavinimą taps beveik įgyvendinamos, jeigu sugebėsite padaryti deramą žingsnį. Galbūt laimėsite įtakingo asmens palankumą.

ŽUVYS. Šiandien pravartu peržiūrėti finansinius dokumentus bei rimtai imtis darbų, nes kai ką būtina iš esmės sutvarkyti. Venkite manipuliuoti kitais, skleisti dezinformaciją, nes tai neliks neįvertinta.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių