Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 23 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė kovo 23-iajai, antradieniui.

AVINAS. Buitiniai nesklandumai, nerimas dėl ateities šiek tiek prastins jūsų nuotaiką ir savijautą. Pravartu daugiau laiko praleisti namuose, pasirūpinti savimi, šeima. Vakare galite išprovokuoti ne itin malonų pokalbį. Saugokitės avarinių situacijų.

JAUTIS. Šiandien teks tvarkyti skubius reikalus, bendrauti, tartis dėl aktualių klausimų. Galimas nemalonus incidentas viešoje erdvėje ar gatvėje. Galbūt bus pokalbių, kurie išvargins ar kažkaip įpareigos.

DVYNIAI. Regis, teks paplušėti srityje, susijusioje su nuosavybe, verslu, informacija. Galbūt stengsitės paveikti kito žmogaus apsisprendimą, pakreipti įvykius norima linkme ar gauti naudos. Pagalvokite, kas jums iš tikrųjų yra svarbu. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS. Būsite linkę nerimauti, dramatizuoti. Norėsis labai daug nuveikti, tačiau matysite, kad kyla kliūčių ar nespėjate. Venkite ginčytis su turinčiais kitokią nuomonę – jos nepakeisite, o susipykti bus labai lengva.

LIŪTAS. Regis, kai kurių abejonių išsisklaidymas nesuteiks palengvėjimo. Vertėtų trumpam atsitraukti nuo darbų ir pailsėti. Stenkitės viską ramiai apsvarstyti ir rasti reikalingas išeitis. Saugokitės įtartinų asmenų, intrigų.

MERGELĖ. Išsiaiškinkite santykius su žmonėmis, kurie jums svarbūs ar yra kaip nors įsipareigoję. Vakare nusimato pagunda, kuriai bus sunku atsispirti. Galite pasigailėti, jai pasidavę. Venkite konfliktų, saugokitės traumų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien neliks laisvos minutės, nes teks įtemptai plušėti. Pareiga pareikalaus rimtesnio atsidavimo ir atsakingumo. Jeigu galite, judėkite pirmyn į tikslą. Visgi šokti stačia galva į ugnį nederėtų – ramiai aiškinkite savo tiesas, neforsuokite.

SKORPIONAS. Neblogai seksis tvarkyti kelionių dokumentus, teisinius reikalus, ruošti publikacijas, megzti ryšius. Galbūt teks rimtai užsiimti mokslo veikla arba šviesti kitus, kalbėti apie žmogaus teises ir pan. Visgi rezultatui pasiekti prireiks ilgalaikių pastangų.

ŠAULYS. Regis, mėginsite sutvarkyti aktualų finansinį reikalą, susitarti dėl kredito, paskolos, draudimo ar kt. Galite susidurti su reikliais žmonėmis. Pasistenkite neprovokuoti susipriešinimo.

OŽIARAGIS. Gali būti, kad teks spręsti teisines problemas, tvarkyti partnerystės reikalus, tarpininkauti. Sunku bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą, jeigu kiti nepaisys jūsų patarimų, poreikių. Visgi iš dalies jums gali pavykti įtikinti kitus savo teisumu.

VANDENIS. Norint apčiuopiamų rezultatų, teks stropiai padirbėti pasinaudojant įgyta patirtimi bei įgūdžiais. Jeigu savijauta leidžia, taip ir padarykite. Neignoruokite vaikų poreikių ir baimių.

ŽUVYS. Regis, teks prisiimti atsakomybę už vaikų auklėjimo spragas. Vakare kils noras atsipalaiduoti, linksmintis. Jauskite saiką, antraip pakenksite santykiams. Saugokitės konfliktinių situacijų, ugnies, traumų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių