Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 20 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė kovo 20-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Tikriausiai bus rimtų susitikimų, reikalų aptarimų. Galite gauti ir gana viliojamų pasiūlymų, dėl kurių pulsite keisti nelabai įdomius planus. Nedarykite nieko tokio, kas galėtų suklaidinti kitus žmones.

JAUTIS. Galima vidinė kova su primetamomis taisyklėmis, direktyvų reikalavimais. Nebūkite abejingi, skirkite dėmesio kitiems žmonėms, antraip pakenksite savo autoritetui bei svarbiems santykiams.

DVYNIAI. Šiandien būsite veiklūs, energingi. Padaugės kontaktų su švietimo srities darbuotojais arba temos suksis apie mokslo klausimus, studijas, komandiruotes, stažuotes. Iš įtakingo pažįstamo galite sulaukti dėmesio.

VĖŽYS. Būsite labai susikaupę, dalykiški. Regis, jus domins įvairios nuolaidos prekėms ir paslaugoms, lizingas, draudimas. Tikriausiai sugebėsite susitvarkyti aktualų tarpininkavimo, profesinį, finansinį ar turtinį reikalą.

LIŪTAS. Šiandien su kaupu bus emocijų. Tik ne vien gerų. Galite megzti pažintis, aiškintis nesusipratimus. Gudriai laviruoti ne itin galėsite – kiti reikalaus konkretumo, aiškumo. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis.

MERGELĖ. Rimtai pasistengus šiandien turėtų pavykti užbaigti anksčiau pradėtą darbelį, derybas. Ilgalaikės pastangos duos rezultatų. Arba būtent dabar sudarysite ilgalaikę sutartį, susitarsite dėl įsidarbinimo, tarpininkavimo, finansavimo ar pan.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite nusiteikę gana smagiai. Seksis vilioti priešingą lytį, bendrauti su augančia karta. Nenuvils darbai susiję su reklama, pedagogika, kūrybine veikla.

SKORPIONAS. Neslopinkite kilusio ūpo taip susitvarkyti namus, kad atsirastų daugiau komforto, jaukumo ir patogumų. Pasitarkite su namiškiais ir kartu tai realizuokite.

ŠAULYS. Jūsų galvose suksis nekasdieniškos mintys, norėsis kažką keisti savo gyvenime, aplinkoje. Pravartu skirti dėmesio savęs tobulinimui, ypač dvasiniam ir intelektiniam. Galbūt sulauksite ypatingų naujienų.

OŽIARAGIS. Galimos neplanuotos išlaidos arba padėsite apsipirkti, susimokėti mokesčius kam nors iš artimųjų. Nors dalis jūsų išlaidų atrodys lengvabūdiškos, neracionalios, jos gali net labai pasiteisinti.

VANDENIS. Šiandien būsite nusiteikę imtis nelengvų darbų. Galbūt tų, kuriuos ilgai atidėliojote. Visgi nuotaika bus labai nepastovi, nors sėkmės, dėmesio lyg ir netrūks.

ŽUVYS. Jus intriguos filosofiškai mąstantys žmonės, įvairūs keistuoliai. Arba patys kitiems tokie atrodysite ir kelsite susidomėjimą. Paslaptingumas šiandien išties nepakenks.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių