Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 14 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė kovo 14-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Jeigu leis sveikata, stengsitės ištrūkti iš namų, pamiršti buitinius rūpesčius ir pasisemti įspūdžių. Norėsis patirti smagių akimirkų arba praplėsti akiratį.

JAUTIS. Kad ir ko imtumėtės, pravartu apskaičiuoti savo jėgas ir galimybes, nes jūsų energetinis potencialas šiandien bus gana mažas ir stokosite greitos reakcijos. Kita vertus, jums nestigs romantiško polėkio. Derėtų ypač tausoti sveikatą, saugotis infekcijų.

DVYNIAI. Šiandien noriai bendrausite su priešinga lytimi, draugais. Kažkieno tarpininkavimas, patarimai gali jums pasitarnauti arba patys tai darysite kažkieno labui. Visgi pasisaugokite apgaulių ir netikrų apžavų.

VĖŽYS. Regis, daug laiko ir jėgų šiandien atims kažkoks darbas ar įsipareigojimai kitiems žmonėms. Atidžiau pažvelkite į dominantį asmenį – galbūt pavyks jį visapusiškiau įvertinti.

LIŪTAS. Nors svajosite apie pramogas, nekasdieniškas išvykas, labai tikėtina, kad apsiribosite virtualiomis kelionėmis bei romanais. Galbūt jus stabdys peršalimo simptomai, o gal – nebaigtas darbas, pinigų stygius.

MERGELĖ. Daug galvosite apie finansinius įsipareigojimus, mokesčius, skolas. Be to, iš galvos neišeis jaudinami įvykiai, susiję su dominančiu užsiėmimu ar asmeniu. Sportinis ir seksualinis jūsų gyvenimas darysis vis aktyvesnis.

SVARSTYKLĖS. Šiandien palanku aiškintis asmeninius santykius. Turėsite galimybę padaryti norimą įspūdį. Tik neišpūskite kiekvieno menkniekio, neskubėkite priekaištauti.

SKORPIONAS. Domėsitės viskuo, kas gali jums padėti padidinti įtaką tarp aplinkinių, ką nors sužavėti ar pan. Galite gauti vertingos informacijos, susidoroti su nelengva užduotimi. Galbūt kiek nerimo kels vaikų, augintinių ar asmeninė sveikata.

ŠAULYS. Seksis susipažinti ar labiau suartėti su dominančiu žmogumi, flirtuoti, padaryti įspūdį. Tiktų daugiau laiko skirti užsiėmimams su vaikais, augintiniais. Saugokitės peršalimo, apsinuodijimo.

OŽIARAGIS. Šiandien gali apnikti nerimas dėl materialinio nestabilumo, šeiminių problemų. Atverkite širdį mylimam žmogui, pabendraukite su giminaičiais, draugais. Įsiklausykite į jų patarimus.

VANDENIS. Noriai bendrausite su šeimos nariais ar giminaičiais. Kita vertus, intriguojamas laisvalaikio pasiūlymas gali priversti plačiau atverti piniginę. Pasidavus pagundoms lengva apsigauti.

ŽUVYS. Ši diena žada romantiškus nuotykius, pramogas. Nestokosite vaizduotės ir įžvalgos. Būsite nusiteikę mėgautis maloniais, skaniais dalykais. Jauskite saiką, nesukčiaukite.

Geros dienos!



NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių