Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 12 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė kovo 12-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Giliai viduje jausite nerimą bei nepasitenkinimą. Jausitės šiek tiek netikri dėl to, ką darote ir ko siekiate. Baugins galimos kliūtys, išlaidos. Susikaupkite ir ramiai siekite tikslo.

JAUTIS. Galimi nesusipratimai santykiuose. Galbūt nelabai pasitikėsite savo jėgomis, patrauklumu. Gali pakibti ant plauko arba nutrūkti svarbus jums ryšys, sutartis.

DVYNIAI. Pareigingai ir aktyviai atliksite profesines pareigas. Negailėsite pastangų užsidirbti, įsitvirtinti. Darbo išties netrūks, tačiau sveikata ne geležinė. Tausokite ją.

VĖŽYS. Labiau pasitikėkite savimi, nelaukite pritarimo, palaikymo iš tų, kurie niekada to nepadarys. Jei jums atrodo, kad jūsų niekas nemyli, tai bent jau mylėkite ir vertinkite patys save.

LIŪTAS. Galite suklysti spręsdami apie kitus, tačiau gana tiksliai jausite, ką jūs turite daryti. Turbūt sugebėsite deramai reaguoti į iššūkius. Vakare galimi buitiniai rūpesčiai, pasireikš nevaldomas emocionalumas, nervingumas.

MERGELĖ. Gana produktyvi diena. Tikėtini reikalai, susiję su dokumentais, pirkimo-pardavimo, nuomos sutartimis, komerciniais sandoriais, leidyba, transportu. Turėtumėte pasiekti suplanuotus rezultatus. Gali sukelti nerimo žinia iš užsienio.

SVARSTYKLĖS. Iki pietų nuotaiką gali šiek tiek gadinti konservatyvūs bambekliai. Popiet produktyviai padirbėsite, tačiau uždirbtus pinigus galite išleisti neapgalvotai. Sumažinkite greitį kelyje, venkite rizikos, susijusios su elektra, technika.

SKORPIONAS. Būsite labai jautrūs, emocionalūs. Kiekvieną pastabą priimsite kaip asmeninį įžeidimą. Siekdami meilės ir malonumų, neturėtumėte elgtis taip, tarsi jums viskas be skrupulų būtų leidžiama.

ŠAULYS. Galimas keistas pasiūlymas, informacija, bet tikriausiai tai atmesite netgi nesusimąstę, ką prarandate. Šiandien kažkodėl nepasitikėsite kitais žmonėmis, viską vertinsite pernelyg kritiškai.

OŽIARAGIS. Turėsite nemažų socialinių, politinių ambicijų, tačiau stokosite optimizmo ir lankstaus mąstymo. Jeigu nesiliausite kitų kritikavę, vakare gali kilti maištinga scena. Ją gali pademonstruoti mylimas žmogus, vaikai.

VANDENIS. Jeigu nenorite nieko užgauti, tai kritikuokite tik save – tuo sukelsite aplinkinių simpatijas. Tuomet net iškilę paviršiun nemalonūs dalykai netaps kliūtimi geriems santykiams.

ŽUVYS. Diena gali būti puiki, jei tik nevėluojate su tam tikrais atsiskaitymais. Stenkitės laiku įvykdyti reikiamą finansinę operaciją, parašyti publikaciją, rašto darbą ar kt. Venkite rizikos kelyje.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių