Pereiti į pagrindinį turinį

Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 11 d.)

2023-03-11 03:00 diena.lt inf.
I. Gelūno/BNS nuotr.
Turinys

Avinas

Prireiks galingo stimulo, kad bent normaliai atliktumėte suplanuotas užduotis. Bet kas gali būti stimulas: ekstremali situacija, pelno pažadas, smalsumas ar bet koks kitas susidomėjimas rezultatu.

Jautis

Bus naudinga darbo terapija, nors šiuo klausimu galite turėti kitokią nuomonę. Diena apdovanoja pasyvumu ir net tinginyste, tačiau, jei  prisiversite imtis reikalų, nesigailėsite: diena bus turininga ir įdomi.

Dvyniai

Galite skrajoti padebesiais, tačiau situacija sugrąžins į žemę. Jei pavyks įsitraukti į aktyvų režimą, diena bus labai produktyvi, o jeigu ne, klaidų ir nesėkmių išvengti nepavyks.

Vėžys

Bus labai sunku susikaupti. Visą dieną galite būti neatidus ir linkęs blaškytis. Tad, greičiausiai, spėsite nuveikti kur kas mažiau nei įprastai. Net tai, ką vis dėlto atliksite, vertėtų patikrinti dar kartą.

Liūtas

Patariama atsiduoti verslui, karjerai, deryboms, taip pat viskam, kas su tuo susiję. Jei darbas nesusijęs su vadovavimu, tarpininkavimu, darbu su klientais, verta rasti laiko išspręsti pačius subtiliausius klausimus su kitais.

Mergelė

Neturėtumėte pasikliauti tik savimi –  būsite linkusi ne į darbo žygdarbius, o į tinginystę. Tik pasikliaudama kitais žmonėmis – jų profesionalumu, patirtimi, ryšiais, sugebėsite išvengti klaidų ir įgyvendinti, ką esate suplanavusi.

Svarstyklės

Staiga pajusite lyderystės polinkį. Diena tikrai palanki priimti sprendimus ir prisiimti už juos atsakomybę. Jei sprendimai yra apgalvoti ir tvarūs, galima parodyti puikų rezultatą.

Skorpionas

Staiga galite pajusti, kad kažko nepastebite. Tai nėra blogai. Neįmanoma visko žinoti, todėl reikėtų atsipalaiduoti ir susitelkti į tai, ką tikrai žinote. Dar geriau būtų šią dieną skirti kokiai nors kūrybai!

Šaulys

Situacija žada būti puiki ir be didelių pastangų! Gyvenimas – tai ne matematika. Jame yra tokių veiksnių kaip sėkmė ir šiandien yra puiki galimybė tuo įsitikinti. Fortūna gali atnešti malonių staigmenų.

Ožiaragis

Užuot pasinėręs į aktualijas, turėtumėte žvelgti į situaciją kaip į visumą. Ar nepamirštate savo tikslo? Ar atsimenate strategiją? O gal rutina atima visą laiką ir jėgas, priversdama paklusti situacijai, o ne ją valdyti?

Vandenis

Sugebėsite bet ką įtikinti, jei asmeniškai tuo esate suinteresuotas. Taigi, tai puiki diena pasitelkti kitų palaikymą ar siekti karjeros. Jei šiandien reikia derėtis su partneriais, geresnio derybininko nei jūs nebus.

Žuvys

Reikia laikytis savo tikslo ir eiti į priekį, nepaisant kliūčių. Jei šiandien neatsitrauksite, anksčiau ar vėliau savo tikslą pasieksite. Tikėkite savo sėkme ir viskas jums pasiseks!