Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gruodžio 31 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gruodžio 31-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Rūpesčių galite neišvengti, jeigu laukiate ypatingo svečio. Galbūt teks daryti išsamią tvarką, daug triūsti virtuvėje. Blogiausia, jei jūsų pastangos liks neįvertintos ir tai, ko laukiate, neįvyks. Saugokite nuo pavojų vaikus. Atsargiai su ugnimi.

JAUTIS. Tam tikra prasme rakštimi jums gali tapti kaimynai, giminės. Venkite pernelyg atvirai bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, veltis į intrigas, skleisti dezinformaciją.

DVYNIAI. Nelengva diena, jeigu turite neišspręstų finansinių klausimų. Galbūt mėginsite atgauti skolą ar skolintis, o tai tikrai nebus malonu. Dėl netikėtos problemos gali pasikeisti kelionių ir šiaip laisvalaikio planai.

VĖŽYS. Padidės emocinis jautrumas, pažeidžiamumas. Bus sunku įtikti aplinkiniams, o taip norėsis būti svarbiems, reikalingiems. Galbūt graušitės dėl praeities klaidų, artimųjų ar vaikų elgesio ir nesėkmių, kokių nors praradimų. Saugokitės traumų, gaisro.

LIŪTAS. Įtemptai stengsitės išsiaiškinti kažką painaus, susivokti savo fantazijose, nubrėžti ribas tarp jų ir realybės. Reikėtų vengti triukšmingų susibūrimų, didelio fizinio ir protinio aktyvumo. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ. Diena bus kupina įvykių. Vengsite nemalonių pareigų, būsite linkę kritikuoti aplinkinius. Gali susikomplikuoti santykiai su artimu žmogumi, draugu. Vakaras nekoks sveikatai. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

SVARSTYKLĖS. Pasireikš įtampa, sunkumai bendraujant. Meskite iš galvos neišsprendžiamas problemas ir bent kiek pasidžiaukite naujametiniu vakaru. Tik venkite svaigalų bei rizikos vairuojant.

SKORPIONAS. Būsite linkę žadėti daugiau nei galite ištesėti. Kalbėsite apie tolimus planus ir kraštus. Galimi kontaktai su užsieniečiais. Įmanomas nemalonus netikėtumas, dėl kurio nukentėsite patys arba jūsų kaimynai, kolegos.

ŠAULYS. Sunku bus susitaikyti su kai kuriais apribojimais, situacijos pasikeitimu į nenumatytą pusę. Baiminsitės būti apgauti ar išnaudoti. Pasirūpinkite sveikata, saugokite patikėtas paslaptis, pinigus, paskolintus daiktus.

OŽIARAGIS. Greičiausiai neišvengsite blogų emocijų. Nerasite bendros kalbos su moterimis, namiškiais, nekaip jausitės. Galbūt domėsitės dalykais, kurie kenkia šeimyninei darnai, bendram šeimos biudžetui ir jūsų sveikatai.

VANDENIS. Diena beveik iki vakaro bus gana ūkiška. Teks atlikti namų ruošos darbus, sukinėtis virtuvėje arba padėti artimiems žmonėms netikėtoje bėdoje ir pan. Gali ypač parūpti sveikata, išvaizda.

ŽUVYS. Neblogai seksis artistinė ir meninė veikla. Gali būti sunku atsispirti pagundai realiai susitikti su gerbėjais, eiti į pobūvį, pasimatymą. Net ir saugiai pramogaudami jauskite saiką: alkoholis ir kontaktai gali įklampinti nemalonumų liūną.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių