Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gruodžio 3 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gruodžio 3-iajai, antradieniui.

AVINAS. Šiandien geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Regis, jautriai reaguosite į smulkius nesklandumus, norėsite, kad viskas vyktų idealiai.

JAUTIS. Šiandien daugiau pasieksite švelnumu ir solidarumu nei demonstruodami ambicijas. Įgysite aplinkinių pasitikėjimą, todėl galite būti įpareigoti spręsti sudėtingas problemas. Vakare turėtumėte šauniai praleisti laisvalaikį.

DVYNIAI. Planų ir idėjų jums nestigs. Jūsų dalykinė iniciatyva tikriausiai bus įvertinta. Turėtų gana sklandžiai spręstis profesinės, bendradarbiavimo problemos. Pagerės santykiai su svarbiais jums žmonėmis, kolegomis.

VĖŽYS. Aplinkiniams atrodysite inteligentiški, išsilavinę, gebantys bendrauti. Jeigu patys taip negalvojate, pravartu kelti kvalifikaciją, stropiai mokytis užsienio kalbos. Palanku pasirašinėti sutartis su naujais verslo partneriais, ypač jei jie užsieniečiai.

LIŪTAS. Aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais. Regis, išradingai panaudosite brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales.

MERGELĖ. Puikus metas išreikšti savo kūrybingumą, labiau susibičiuliauti su patinkančiais žmonėmis. Daug sužinosite ir išmoksite bendraudami su dalykiniais partneriais bei klientais.

SVARSTYKLĖS. Nesijauskite išnaudojami, jeigu teks dirbti daugiau už kitus, rūpintis verslo perspektyvomis. Tai išeis jums į naudą. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti arba išsaugoti esamą padėtį.

SKORPIONAS. Šiandien nestokosite kūrybiškumo, romantiško polėkio. Patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, meilės, bendravimo su vaikais. Pabendrauti, iš širdies paplepėti tikrai bus apie ką ir su kuo.

ŠAULYS. Šiandien jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų bei problemų rate. Pravartu prisiminti, kas jums skolingas arba kam skolingi jūs, ir išspręsti šį klausimą.

OŽIARAGIS. Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, spaudos, reklamos. Galimi ypatingi interesai, kuriuos įgyvendinti padės kolega arba giminaitis. Tikriausiai tai jus pradžiugins.

VANDENIS. Palanku tvarkyti nuosavybės reikalus, dokumentus, jei esate gerai tam pasirengę. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso. Arba sukonkretinsite būsimą jūsų darbų įvertinimą.

ŽUVYS. Regis, rasite galimybių pabendrauti su jums svarbiu asmeniu. Aktualios kalbos suksis apie teisingumą, studijas, kelionę, tarptautinį renginį ar pan. Galite išsiaiškinti intriguojamą paslaptį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Mary

Mary portretas
atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Taigi, aš jaučiau, kad turėčiau pabandyti jį pabandyti.Aš susisiekiau su juo ir jis padarė man rašybą.Dvi dienas vėliau mano vyras priėjo prie manęs ir atsiprašė už klaidų, kurias jis padarė, ir pažada niekada daugiau to nedaryti. Nuo tada viskas grįžo normalus.Aš ir mano šeima vėl laimingai gyvename kartu. Ačiū dr. Igbinovia .Jei jums reikia rašybos ratuko, galinčio ištarti burtą, kuris iš tikrųjų veikia, siūlau susisiekti su juo.Jis nenuvils jūsų.Prislaukite jo El. Paštas: doctorigbinovia93@gmail.com arba „WhatsApp / viber +2348144480786“ imkitės dalykų savaime suprantamu dalyku ir jis bus paimtas iš jūsų

Mary

Mary portretas
„Metų laikų“ dėkingi žodžiai visiems turimiems draugams, aš noriu šia mintimi pasidalinti savo gyvenimo istorija. Dabar su vyru esame vedę maždaug 7 metus.Mes laimingai vedėme su dviem vaikais, berniuku ir mergina.3 mėn. , Aš pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras ką nors mato. Jis pradėjo grįžti namo vėlai iš darbo, jis vargu ar daugiau rūpinasi nei manimi, nei vaikais. Kartais jis išeina ir nieko neveikia. Aš net negrįžau namo apie 2–3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau ištaisyti, bet nesėkmingai. Aš labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos.Kaip vieną dieną naršiau internete, aš susidūriau su tokiu tinklalapiu: pasiūlė, kad dr. Igbinovia gali padėti išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Taigi, aš jaučiau, kad turėčiau pabandyti jį pabandyti.Aš susisiekiau su juo ir jis padarė man rašybą.Dvi dienas vėliau mano vyras priėjo prie manęs ir atsiprašė už klaidų, kurias jis padarė, ir pažada niekada daugiau to n
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių