Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gruodžio 29 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gruodžio 29-ajai, antradieniui.

AVINAS. Iš ryto suksitės kaip vijurkai, o popiet sustiprės nuotaikų kaita, abejonės. Pasistenkite daugiau dėmesio skirti sau ir šeimai. Užsiimkite buities, ūkio darbais, hobiu. Saugokitės vagių, sukčių, infekcijų

JAUTIS. Stengsitės spręsti turto, remonto, nuomos reikalą, jeigu tai jums aktualu. Gali būti, kad jums bus siūloma abejotina avantiūra. Lengvabūdiškas sandėris, išlaidavimas gali atnešti nuostolių.

DVYNIAI. Šiandien skirkite laiko saugioms pramogoms, savišvietai. Atsargiai kelyje. Pasisaugokite infekcijų, alergijų. Venkite piktnaudžiauti svaigalais, nesveiku maistu.

VĖŽYS. Atrodysite atsipalaidavę, linkę plaukti pasroviui. Galbūt niekur nereikės skubėti, nes į darbą eiti nereikia arba esate saviizoliacijoje. Su nepažįstamais asmenimis verčiau bendraukite tik virtualiai.

LIŪTAS. Rytas gali atnešti naujo patyrimo, pažinčių. Popiet jausitės jau įveikę iššūkį, o galbūt aplinkybės arba savijauta jus pristabdys. Pravartu pabūti vienumoje. Saugokitės infekcijų.

MERGELĖ. Šiandien jums ypač norėsis supratimo ir paramos, tačiau veidmainystės bus žymiai daugiau nei nuoširdumo. Pasistenkite išsiaiškinti dalykus, kurie jums nelabai aiškūs.

SVARSTYKLĖS. Iš ryto bus daug kalbų apie tarptautinius įvykius, studijas, švietimą, tolimas keliones, įdomias pažintis. Galite mėginti įgyvendinti arba tęsti kūrybinius, socialinius projektus.

SKORPIONAS. Šiandien būsite linkę prarasti saiką ir išleisti per daug pinigų. Jeigu namuose jausitės nejaukiai, mėginsite iš jų išsprukti. Deja, galite apsigauti manydami, kad kitur yra geriau ar saugiau. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS. Nuo pat ryto įmanomi tam tikri nesusikalbėjimai, intrigos. Dėl nesėkmių bei problemų neturėtumėte kaltinti vien aplinkinių ir aplinkos. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę rimtai padirbėti, susidėliosite dienotvarkę. Gali paaiškėti jūsų seno įdirbio nauda. Popiet situacija bus geresnė, jeigu pernelyg nesikišite į svetimus reikalus ir neprovokuosite konfliktų.

VANDENIS. Iš ryto nestokosite entuziazmo, žaismingumo, noro bendrauti su vaikais. Jeigu gerai jausitės, nepatingėkite skirti dėmesio aplinkos ir kūno švarai, higienai, grožiui, augintiniams.

ŽUVYS. Regis, su kai kuriais žmonėmis bendravimas bus kupinas nutylėjimų, veidmainystės, nesusipratimų. Neverta aiškintis santykių. Tegul intrigos verda be jūsų, kol nuslūgs, žvelkite filosofiškai.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Astrologija

Astrologija portretas
pseudomokslas. Visą tai su realiu gyvenimu nieko bendro neturi.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių