Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (gruodžio 24 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gruodžio 24-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Jau nuo ryto rūpės namų tvarkymas, šventinių patiekalų ruošimas. Jei privalote užsiimti transporto reikalais, pervežimais, būkite atidūs kelyje. Atsargiai su pirotechnika. Vakaras gali būti nuotaikingas, jei gerai sutarsite su vaikais, mylimu žmogumi.

JAUTIS. Suksitės kaip vijurkai, stengdamiesi ir darbus užbaigti, ir sveikinimus išsiųsti, ir apsipirkti. Vakaras bus šeimyniškas, kvepiantis kūčiukais ir kitais gardumynais, jei pasirinksite artimiausių žmonių draugiją, jaukius namus.

DVYNIAI. Regis, daug dėmesio skirsite kalėdinių dovanų ir šventinių patiekalų ruošimui. Kad ir ką darytumėte, nerimausite, ar pavyks įtikti tiems, kuriuos ketinate sveikinti ar kviestis į svečius. Susivilioję nuolaidomis, pripirksite nereikalingų daiktų.

VĖŽYS. Jau nuo ryto atrodysite susijaudinę dėl šventinės ruošos, numatomo keitimosi dovanomis, laukiamų svečių ir t.t. Nerimavimas pavakariais gali pereiti į nervingumą. Būkite atsargūs su pirotechnika, elektra, ugnimi. Vakaras išties bus gurmaniškas.

LIŪTAS. Iki pat vakaro jausite keistą sąstingį, nenorą niekur vykti, bendrauti, tvarkytis. Stigs energijos arba nekaip jausitės. Vakare turbūt išsijudinsite, tačiau emocijos banguos nuo geriausių iki nemaloniausių, priklausomai nuo pokalbio temų, pašnekovų ir kt.

MERGELĖ. Dieną noriai bendrausite, būsite dėmesingi aplinkiniams, netgi dosnūs, išlaidūs, dėl ko vėliau pasijusite nesmagiai. Venkite svaigalų. Jei dėl jų per šv. Kūčių vakarienę nebepastovėsite ant kojų, artimieji tikrai neapsidžiaugs.

SVARSTYKLĖS. Nors ant nosies šventės, jums rūpi darbai, projektai. Arba taip rimtai žiūrite į vakaro susitikimus tarsi būtų svarbu tobulai pasirodyti. Įtampa gali prasiveržti konfliktais su partneriu. Verčiau nekelkite nei sau, nei kitiems didelių reikalavimų.

SKORPIONAS. Jei sulaukėte svečių iš užsienio ar patys parvykote namo, tuomet daug kalbėsite apie kitas šalis ir gyvenimą jose, lyginsite ir t.t. O jei esate kelionėje, toli nuo namų, tai kažko ilgėsitės, jausite įtampą ir nelabai džiugins neįprasta aplinka, maistas.

ŠAULYS. Ši diena žada nemažas išlaidas. Gresia ir nuostolis dėl neapdairumo, taisyklių pažeidimo, neblaivumo ar kt. Jei vakarop leisitės viešnagėn, būkite itin atidūs kelyje dėl gresiančių incidentų. O jei laukiate atvykstančių svečių, jie gali vėluoti, neatvykti ar pan.

OŽIARAGIS. Jūsų nuotaika labai priklausys nuo to, su kuo ketinate leisti šventinį vakarą. Jei netikėtai atvyks žmogus, kurio nekvietėte ir nenorite matyti, vakaro planai gali susijaukti. Venkite konfliktų, avantiūrų, saugokitės nudegimų, traumų.

VANDENIS. Rytas, diena panardins į darbinius, ūkinius reikalus. Apie tai, kur ir su kuo leisite šį vakarą, tikriausiai nuspręsite tik vakarop. Tiesa, prieš tai pasiblaškysite, vis kaitaliodami nuomonę. Paskubomis nupirktos dovanos ar vaišės bus nelabai vykusios.

ŽUVYS. Visą dieną spirgėsite lyg spraginami kukurūzai, galvodami apie šventines pramogas, romantiką. Vakarop teks rimčiau imtis ruošos, o jūs jau pasijusite kiek neblaivūs, išsisėmę, kažką pamiršę, nenupirkę, nepakvietę ar kt. Nežiopsokite kelyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

M

M portretas
Esu skorpionas

M

M portretas
Galiu daug papasakot apie gyvenimą psichuškėj...
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių