Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gruodžio 24 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gruodžio 24-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Rytas gali būti neramus dėl namuose kunkuliuojančių emocijų. Iki vakaro prisiruošite šventinių patiekalų ir susikursite gana jaukią aplinką. Net jei tektų vakaroti vienumoje, pernelyg neliūdėsite.

JAUTIS. Ryto metą norėsis ilgiau nei paprastai pamiegoti. Jeigu savijauta gera, tai nuo vidurdienio energijos ims daugėti, o nuotaika gerėti. Regis, vakarosite per virtualų ryšį bendraudami su giminėmis, draugais. Jei visgi leidotės į kelionę, patirsite nuotykių.

DVYNIAI. Iš ryto bus daugiau entuziazmo ir noro bendrauti nei vėliau. Popiet pradėsite jausti stiprėjantį vienišumo jausmą. Galim negalavimo simptomai arba stiprus potraukis svaigintis.

VĖŽYS. Nuo pat ryto plušėsite ir aiškinsitės santykius. Laimei, vakare jau turėtų vyrauti taika ir draugystė. Sulauksite virtualių sveikinimų ir iš tų pažįstamų, kurie ilgai nepalaikė su jumis jokio ryšio.

LIŪTAS. Nekasdieniškas bus šis rytas ne tik dėl šventinių pasiruošimų, bet ir dėl to, kad esate ne namuose arba patys sulaukėte nekviestų svečių iš toli, dėl tam tikrų aplinkybių ryžotės kažkuo pasirūpinti, prisiimti pareigą ir atsakomybę ar kt.

MERGELĖ. Galite nerimauti dėl mylimo žmogaus ir vaikų problemų, finansinės situacijos. Visgi į vakarą šiek tiek palengvės. Regis, prasiblaškysite virtualiai bendraudami su žmonėmis iš toli arba ištrūkę iš savo namų aplinkos.

SVARSTYKLĖS. Nelabai šventiškai nusiteikę pradedate ilgąjį savaitgalį. Asmeniniams santykiams stigs šilumos. Vietoj palaikymo skambės priekaištai dėl buities, pinigų, išlaidų ir pan. Pasistenkite dėl smulkmenų nekartinti atmosferos.

SKORPIONAS. Iš ryto griebsitės veiklos ir atrodys, kad jos daugiau, nei suplanavote. Visgi tai žymiai geriau nei susirgti, o juk ir taip gali nutikti. Tuomet rytas bus kitoks, nes jau naktį pajutote simptomus. Vakaro nuotaika itin priklausys nuo partnerio.

ŠAULYS. Rizikingas jūsų arba vaikų elgesys gali apkartinti visas šventes. Neikite ten, kur įmanoma užsikrėsti COVID. Atsargiai elkitės su fejerverkais, petardomis, ugnimi ir pan. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

OŽIARAGIS. Rytas bus gana buitiškas, sukinėsitės virtuvėje, pasiginčydami su šalia esančiais artimaisiais. Popiet daugiau dėmesio reikalaus vaikai. Laimei, vakaras turėtų būti gana šventiškas, gal net su netikėtomis staigmenomis.

VANDENIS. Naktį, rytą bei dieną bus didesnis avaringumas, todėl kur nors vykstant reikės ypatingo atidumo. Šiandien saugiausia likti namuose. Jauki šv. Kūčių vakarienė be jokių išvykimų bus geriausia, ką galite sugalvoti šį vakarą.

ŽUVYS. Jeigu tikitės nemenkų dovanų ar labai pavykusių vaišių, tai galimi nedideli nusivylimai. O galbūt patys ketinate ką nors nustebinti savo dosnumu ar išmone? Regis, jums pavyks.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių