Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gruodžio 22 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gruodžio 22-ajai, antradieniui.

AVINAS. Rytas gali būti kupinas destrukcijos ir pavojų. Kažkas gali strigti, nepasiteisinti kai kurios iliuzijos. Nusimato ir nevaldoma aistra, pavydo priepuolis. Stenkitės prisilaikyti saugumo taisyklių.

JAUTIS. Tikėtina, kad kils netikėtų rūpesčių. Galite nukentėti dėl neapgalvotai ištartų žodžių, paskleistų gandų. Svarbu atskirti draugus nuo priešų. Saugokite reputaciją ir sveikatą. Atsargiai su pirotechnika, ugnimi, elektra.

DVYNIAI. Šiandien pasitaikys įtampos ir išbandymų. Kažkas gali apvilti svarbiame reikale ir tai žada nuostolius arba žalą reputacijai. Dėl nepakankamo atsargumo gali nukentėti ir artimas žmogus.

VĖŽYS. Nesitikėkite, kad išsisuksite nuo prisiimto įsipareigojimo arba atsakomybės. Dar aktualiau gali būti išspręsti konfliktinę situaciją, kuri gresia virsti nuožmiu karu, jeigu nerasite bendraminčių, sąjungininkų. Saugokitės traumų, agresijos.

LIŪTAS. Kažkas gali sutrikdyti jus keistu, netikėtu pasiūlymu. Tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte ir išvengtumėte problemų. Nekoks metas kelionėms. Itin saugokite sveikatą.

MERGELĖ. Turbūt teks sukti galvą dėl reikalų, susijusių su alimentais, draudimu, mokesčiais, vertybiniais popieriais. Aplinkiniams galite atrodyti priekabūs, nervingi. Saugokitės traumų, ūmių sveikatos sutrikimų.

SVARSTYKLĖS. Nerami diena. Visko gali nutikti. Galimi netikėti kontaktai su neprognozuojamais žmonėmis. Galbūt aiškinsitės santykius, derėsitės dėl nuostolio atlyginimo.

SKORPIONAS. Tikėtina, kad užsiversite darbais. Galbūt kils pagundų pirkti brangius pirkinius, investuoti arba mėginti ką nors išpešti iš kitų. Verčiau venkite konfrontacijos, įtampos. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai.

ŠAULYS. Galimi nauji netikėti kontaktai, pajamų šaltiniai. Būsite linkę žavėtis neracionaliais pasiūlymais bei avantiūromis. Ypač saugokite nuo pavojų savo artimuosius ir vaikus.

OŽIARAGIS. Šiandieną jus gali užgriūti aibė neplanuotų rūpesčių. Galima kebli situacija darbe arba asmeninių santykių srityje. Jeigu jums knietės įvesti griežtą tvarką ar primesti savo valią, gali kilti rimtų nesusipratimų su padariniais.

VANDENIS. Jūsų aplinkoje turbūt atsiras tokių asmenų, kurie mėgins daryti įtaką jūsų sprendimams ir drumsti nusistovėjusią ramybę. Kai kurie santykiai, sutartys gali nutrūkti. Skubotas įsipareigojimas gali tapti nelengva našta.

ŽUVYS. Nuo jūsų elgesio labai priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Galite susigundyti greita ir lengva nauda, kurią mėginsite pasiekti kitų sąskaita, naudodamiesi tarnybine padėtimi ar pan. Arba susidursite su taip besielgiančiais.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Čia tiems pasakų sekėjams

Čia tiems pasakų sekėjams portretas
Paskaitai ir gyventi darosi ,,gera''kaip toj pasakoj.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių